Nowa ranga na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
Och spokojnie... gdyby było to niedozwolone toby ninja już byli w jego pokoju...
a tak btw, to teraz ty czepiasz się mnie

[Dodano po 8 minutach]

Pandora,
A to odpisywanie w starych tematach to jakieś tabu i rzecz niedozwolona? ; > Chill!

Chyba że czepianie się to taka metoda na otrzymanie owej rangi ; ))
Taramelion,
Zagiąłeś mnie... też mam czasem opóźniony zapłon w odpowiadaniu na forum... ale żeby odpisać komuś po 1122 dniach 1 godzinie i 55 minutach*...

Gratulacje...








*Jest to równoznaczne: 26929,92 godzin
Jest to równoznaczne: 1615795 minut
Mortton,
Ta ranga jest gorsza od bana i bardzo dobrze.
Ja już mam trollowego awatara.
Verthogh chodziło ci o to:

Mistrz Krezysztof,
Chce zostać na 1 dzień trollem z na piskiem w sygnaturze SAM TEGO CHCIAŁ

Dobra żartowałem. Chm gdzieś widziałem taka stronkę z bannerami Nie karmić trola.
Ekhtelion,
Titanium wiesz na czym polega niepisanie głupich postów? Polega na nie pisaniu, że się będzie nie pisać głupich postów.
Titanium,
Dzięki za kciuki za trzymanie kciuków ot co.Michał trzymaj za mnie kciuki !
Archol,
Ty nie dziękuj moderatorom tylko zacznij pisać z sensem, skoro nawet sam zauważyłeś, że Twoje posty nie są najwyższych lotów. Co do moderatorów, fakt, są bardzo miłosierni. Inni by się pewnie nie pieścili i dali Ci bana. Doceń więc to i pokaż im, że nie popełnili błędu dając Ci szansę. Wszyscy użytkownicy trzymają kciuki .
Titanium,
Zaczynam się bać Trolla sądząc po tym jak się zachowuje na Forum i jakie posty pisze w zasadzie powinienem być trollem.dziękuje moderatorom.
Ranger,
No dobra... *zaciera ręce* Kto chce pierwszy na trolla?
Dasaka,
Ach, już rozumiem. A jeśli kogoś obraziłem to przepraszam. Jednakże stało się tak z powodu mojej niewiedzy.
Ekhtelion,
Ehhh. Myślenie, że każdy nowy użytkownik miałby dostać taką range jest obrazą nasz wszystkich którzy zarządzamy forum i posądzaniem nas conajmniej o głupotę.

OCZYWIŚCIE ŻE NIE!

Sagorn by trollem testowym, specjalnie założonym kontem na którym dokonaliśmy odpowiednich crashtestów. Rownież Ven'Diego otrzymał wczoraj na chwilę taką rangę.
Dasaka,
Pomysł z ową rangą jest ciekawy i najprawdopodobniej forum dobrze na tym wyjdzie. Ale interesuje mnie mnie jedna rzecz. Mianowicie: czy ranga Troll jest przyznawana każdemu nowemu użytkownikowi? Bo muszę wspomnieć, że przeglądając listę trolli, zobaczyłem, że póki co jest tylko jeden: Sagorn. Dodatkowo nie napisał on ani jednego posta i dołączył wczoraj o 20:27, więc domyślałam się, że raczej nie napisał niezgodnych z regulaminem postów, które zostały usunięte.

A muszę powiedzieć, że nie dla każdego użytkownika, który rejestruje się na tym forum, jest ono pierwszym. I nie każdy z tego właśnie powodu jest trollem (dzieckiem Neo). Więc proszę o odpowiedź.
Verthogh,
Ino fakt

Było kiedyś w tym artykule na wikipedii. Tylko zamiast "Jestem trollem" było "Prosimy nie karmić trolla". Tu można zobaczyć ten artykuł.
Dany,
To wygląda jak muminek
Verthogh,
Dałbym taką sygnaturę:

                                 --------------------------<br />
                        /|  /|  |                          |<br />
                        ||__||  |                          |<br />
                       /   O O\__      JESTEM TROLLEM!     |<br />
                      /          \                         |<br />
                     /      \     \                        |<br />
                    /   _    \     \ ----------------------<br />
                   /    |\____\     \     ||<br />
                  /     | | | |\____/     ||<br />
                 /       \|_|_|/   |    __||<br />
                /  /  \            |____| ||<br />
               /   |   | /|        |      --><br />
               |   |   |//         |____  --><br />
        * _    |  |_|_|_|          |     \-/<br />
     *-- _--\ _ \     //           |<br />
       /  _     \\ _ //   |        /<br />
     *  /   \_ /- | -     |       |<br />
       *      ___ c_c_c_C/ \C_c_c_c____________


[Dodano po chwili]

Ech, nie wyszło. Wklejcie to sobie do notatnika.
Saimar,
Gnębienie psychiczne?!... Może i coś w tym stylu. Jednakże skoro porównujesz do bana to zważ na to, iż wraz z nim - użytkownik traci możliwość korzystania z forum. Tutaj dostaje szansę. Ma konkretne ostrzeżenie i musi się starać o dobre imię dla siebie, o to by inni go szanowali, a także o zdjęcie tej rangi.
Dla niektórych będzie to wielce motywujące, inni zaś (znając ludzi) zaczną wyklinać i porzucą forum. Nie zdziwię się jak na tydzień bądź dwa, by powrócić z przemyśleniami...
Co będzie - czas pokaże. Mi pomysł się podoba.
Ekhtelion,
Przecież tak naprawdę jesteśmy wilkami w owczej skórze.
krag,
Ekh zbawienna propozycja widzę. Ciekawym rozwiązanią mówimy tak ;D

Tylko wiesz o tym iż jest to gorsze od bana? :> Bo gnębisz psychicznie takiego delikwenta
Ekhtelion,
Będzie krótko. Oto propozycja zwlaszcza dla nowych użytkowników.

Troll:

i. nie może pisać w działach OT
ii. ma ustawiony trollowaty awatar i trollowatą sygnature
iii. nie może zmieniać swojego awatara i sygnatury
iv. ma zablokowany dostęp do off-topicu
v. nie może wysyłać e-maili i PM'ek
vi. nie może korzystać z Shout-Boxa

I żeby nie było, jest to przejaw naszego milosierdzia. Bo zamiast dawać bany i kłócić się dajemy taką oto rangę. By się jej pozbyć nalezy pokazać, że się rozumie takie słowa jak 'regulamin forum', 'netykieta', słownik'.

Więcej szczegółów w nory regulaminie ktory pokaże się lada chwila.
Wczytywanie...