Problem z właczeniem Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gość*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Robbol dnia wtorek, 2 września 2014, 12:06 napisał

U mnie takim problemem jest zbyt nowa wersja PhysX Nvidii - trzeba odinstalować najnowszy (instalowany ze sterownikami Nvidii) i zainstalować stary z płyty. Two Words ruszy ale za to inne, nowsze gry się wysypią.

Edit: Zamiast odinstalować/zainstalować można zainstalować http://www.nvidia.pl/...driver-pl.html
Gość_Robbol*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik zDolnY. dnia środa, 16 lipca 2014, 11:45 napisał

mam problem z Gra ponieważ instaluje ja all dobrze sterwoniki sa Vista 2GB ramu wymiagania spełnione właczam a tu czarny obraz wraca na Pulpit i TwoWorlds Przestał działać
proszę o pomoc Bedę wdzięczny... !! HELP Reinstalowałem gre z 5 razy

U mnie takim problemem jest zbyt nowa wersja PhysX Nvidii - trzeba odinstalować najnowszy (instalowany ze sterownikami Nvidii) i zainstalować stary z płyty. Two Words ruszy ale za to inne, nowsze gry się wysypią.
Courun Yauntyrr,
Spełniasz wymagania sprzętowe?
zDolnY.,
mam problem z Gra ponieważ instaluje ja all dobrze sterwoniki sa Vista 2GB ramu wymiagania spełnione właczam a tu czarny obraz wraca na Pulpit i TwoWorlds Przestał działać
proszę o pomoc Bedę wdzięczny... !! HELP Reinstalowałem gre z 5 razy
Wczytywanie...