Czołem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kindle,
Podepnę się pod nie swój temat - witam wszystkich forumowiczów!
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Co sądzisz o Ilithidach?
Hassan',

Cytat

Dzień dobry, cześć i czołem!


No hej.
mat632,
Morrgian czy Leliana? Bez wątpienia obie damy mają ciekawą historię oraz złożony charakter, niemniej, jeśli mam wybrać - Morrigan. Za wygląd, angielski dubbing, charakter, ironię, epickie wymiany zdań z Alistairem.

Triss czy Yennefer? A może gwałt na jeżu? Raczej Triss, ale ciężko jest mi to uzasadnić. Chyba dlatego, że była w grach, a Yen nie. Do tego Sagę czytałem dość dawno, ale wówczas sympatyzowałem z Yen, tak domniemywam.
Obserwator,
Czołem Kolego

Morrgian czy Leliana ? Kogo bardziej lubisz ?
Vitanee,
To pierwsze pytanie: Triss czy Yennefer?

I witaj.
mat632,
Dzień dobry, cześć i czołem!

Nazywam się Mateusz, jestem studentem, do szaleństwa uzależnionym od fantastyki: książek, gier, filmów. Bywalcem Festiwalu Fantastyki FALKON w Lublinie. W powszechnej opinii uważanym za dziwaka - odmieńca. Pasjonat historii, swoje zainteresowania prezentuje w formie krótkich filmów na kanale YouTube (youtube.com/user/mat632). Czytelnikiem Game Exe jestem od kilku lat, użytkownikiem forum - od kilku dni.

Obecnie gram w Dragon Age: Początek (wracam z sentymentem po kilku latach przed zakupem dwójki), zaś zaczytuje się w Pilipiuku, Kossakowskiej i Grzędowiczu.
Wczytywanie...