Agresywne NPCe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_nobody*,
Jak reinstal nie dziala to po prostu zacznij gre od nowa. Innej opci niema. Ja mialem cos na.podobnej zasadzie bo probowalem gre wczytac i okazalo sie ze save jest zepsuty. Tak mialem jeszcze w paru innych grach wiec radze zaczac od nowa a save ktorego masz zostaw i zapisuj na innym. Problem rozwiazany.
Maxosh,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Maxosh dnia piątek, 13 czerwca 2014, 22:33 napisał

Odinstalowanie gry nie pomogło?

Jeżeli jesteś w I rozdziale, to dużo nie stracisz.
Potrzebujesz sztuczki z edytorem
Stwórz sobie na pierwszej mapce postać, po rozmowie z którą otrzymasz "zaległe" xp i itemki, a potem zostaniesz przeteleportowany do ostatniej mapki prologu. I wszystko nadrobione w 5 min. (Ja w ten sposób teleportowałem się od początku do ostatniego rozdziału HoU)


Pewnie coś nawaliło w save
Napisz, czy dasz radę to zrobić. Edytor w NWN jest bardzo prosty. To nie RedKit, przy którym po godzinie umiałem... otworzyć podgląd mapki.
Samira,
(Odkryłam właśnie, że mam tu konto, zapomniane od lat )

Przeinstalowanie nie pomogło. Paranoja.
Sztuczki z edytorem, aye? Dokładniej, jeśli można?
Maxosh,
Odinstalowanie gry nie pomogło?

Jeżeli jesteś w I rozdziale, to dużo nie stracisz.
Potrzebujesz sztuczki z edytorem
Stwórz sobie na pierwszej mapce postać, po rozmowie z którą otrzymasz "zaległe" xp i itemki, a potem zostaniesz przeteleportowany do ostatniej mapki prologu. I wszystko nadrobione w 5 min. (Ja w ten sposób teleportowałem się od początku do ostatniego rozdziału HoU)
Gość_SamiraEos*,
Opcja odrodzenia nie działa.
I tak atakują jak dzicy.

Próbowałam z kodami, która teoretycznie przestawiają wrogą jednostkę na przyjacielską.
Ale z jakiegoś powodu każdy kod jest "not found".
Lionel,
A daj się zabić i skorzystaj z opcji odrodzenia, a utracone XP i SZ odzyskaj kodami.
Gość_SamiraEos*,
Dobra, pakuję się na wasze forum, bo szukam pomocy. Szlag trafił tą grę i nie wiem czemu.
Pod koniec pierwszego aktu zjawiłam się w świątyni Tyra. Zaczęłam rozmawiać z Aribeth. Pierwszy problem pojawił się już tu - miałam wymagany przedmiot, mimo to gra twierdziła, że go nie mam.Później już było coraz śmieszniej.
Komputer odmówił posłuszeństwa, zawiesił się, był reset.
Gdy wczytałam grę ponownie, było już rzekomo 'po' tej rozmowie. Z jakiegoś powodu stan gry zapisał się na quicksave (wcześniejsze zapisy mam bardzo daleko, więc nie chcę do nich wracać). W tym momencie okazało się, że WSZYSCY mnie nienawidzą. Każdy próbuje mnie zamordować, wszyscy są oznaczeni jako wrogowie. Ni diabła nie da się kontynuować gry.
Wychodzenie i wracanie nie działa, ciągle to samo. Próbowałam nawet przywrócić poprzedni stan quicksave, ale z jakiegoś powodu jego poprzedni stan to też w diabły daleko w tyle, mimo że był robiony względnie niedawno.
Z rozpaczy reinstalowałam grę - uprzednio kopiując save'y. Wrzuciłam je na swoje miejsce później, uruchomiłam ponownie... i sytuacja wcale się nie zmieniła. Ciągle mam samych wrogów.
Jakiś pomysł co z tym można zrobić? Czy jedyną opcją jest przerabianie tego wszystkiego od początku? Jeśli istnieje jakiś sposób, jakikolwiek, to proszę, pomóżcie.

Ach, żeby nie było jeszcze - gra jest legalna, w pełni.
Wczytywanie...