Bug z misją podrobiona przepustka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pieczenieg,
Dzięki wielkie za pomoc A z tą mapą to wiedziałem, ale dzięki za podpowiedź. W końcu moje życie stanie się prostsze I zgodzę się, interfejs w TW2 jest koszmarny ;/
Maxosh,
W ekwipunlu masz listę zadań. Klikasz PPM (chyba, ewentualnie 2xLPM) na nazwę pojedynczego zadania np. "Jabłka dla koni".

Flaga będzie wtedy pokazywać cele tej misji.

Wiele zadań jest zabugowanych, nie przejmuj się tym


Interfejs w TW2 jest straszny...
mała wskazówka - w trakcie podglądu mapę można przybliżać i oddalać kółkiem myszy. Również przy teleportacji. Zajęło mi godzinę dojście do tego faktu A inaczej nie da się wrócić na Alsornę.
Gość_Pieczenieg*,
Tak chodzi o 2 A wiecie może jak to naprawić, aby znacznik wskazywał mi cele aktualnych misji? Trochę lipa, że tam gdzie muszę się udać, nie ma żadnego znacznika i muszę tego szukać "palcem po mapie" i dodawać własne znaczniki ;/
Maxosh,
To dlatego że przepustka jest oszukana. Mat znika, żebyś nie zgłosił reklamacji.

Tak, Qwan, to druga część gry
Qwan,
Chodzi o Two Worlds 2 czy 1? (zakładam, że 2, bo w jedynce nie słyszałem o takich rzeczach )
Pieczenieg,
Witam. Wystąpił mi mały problem przy misji z podrobioną przepustką. Chodzi o to, że przyjąłem misję, ale nie miałem aur, więc poszedłem dalej. Tak się złożyło, że zdobyłem dwa glejty, od Toma Skryby i za misję z pomocą głodującym w Bayanie. Problem w tym, że w dzienniku misji zaczeła mnie irytować misja z podrobioną przepustką, a na dodatek znacznik misji (żółta flaga) jest w miejscu gdzie powinien być Cwany Mat, co staje się uciążliwe. I tu jest właśnie problem - Cwany Mat powinien tam być, a go nie ma. Żółta flaga wskazuje na ławeczkę w miejscu gdzie go spotkałem, a po nim ani widu ani słychu. Wie ktoś jak się pozbyć tej misji, albo coś? Z góry dzięki
Wczytywanie...