Dragon Age a DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cejla93,
Nadal nic.
Załączam dziennik instalacji tego DLC, może to pomoże rozwiązać problem.

[Dodano po 2 dniach]

0 pomysłów??
Maxosh,
W internecie ktoś miał podobny problem.

Należało uruchomić panel usług z polecenia services.msc i zmienić
ustawienia uruchamiania "Dragon Age: Początek - Aktualizator zawartości" na
"automatyczny".

Czyli wchodzisz w plik services.msc (użyj pola "wyszukaj" w menu start, aby go znaleźć)
Cejla93,
Żadne nowe lokacje się nie pojawiły. Jeszcze zobaczę czy jak wezmę nową grę...ale jednak wolałabym mieć te dodatkowe przygody na tej postaci ;/
Maxosh,
Na mapie powinien pojawić się złoty punkt. Sprawdź na mapie świata.
Cejla93,
No ok poczekam mimo ,że już trochę gry przeszłam - jestem w Denerim. No ale co z Twierdzą ;/ Wpis jest a nikt mnie nie dogonił w obozie. Szukałam informacji i powinien pojawić się jakiś gościu w obozie drużyny ;( Jest tylko Bohdan z synem, NPC i posłaniec Kręgu maginów
Maxosh,
W trakNa mapie powinno na złoto być pokazane miejsce z DLC. Tam spotkasz kobietę, która za darmo odda ci różdzkę Shale.

To miejsce podlega tej samej mechanice co profesje - raz odblokowane przypisują się do wszyskich gier. Z czasem podczas pierwszej gry na danym koncie BioWare w grze pojawiają się "postacie reklamujące DLC", z którymi dialog kończy się opcja "kup DLC".

Jeżeli grasz po raz pierwszy, to możliwe, że jeszcze tego nie odblokowałes. Rusz fabułę trochę do przodu i powinno ci się pojawić.
Cejla93,
Witam! Mam problem z zadaniem z DLC - pojawia mi się wpis o zadaniu Twierdzy strażnika natomiast kupiec w obozie nie. Przy okazji podobnie jest z questem Shale tyle, że tu nawet nie pojawia się wpis w dzienniku - dlc jest niby aktywne, ale wpisu ani widu ani słychu. Czy ktoś wie co mam zrobić?
Pussik,
Większość DLC pojawia się odrazu. Z tym, ze raczej musisz najpierw ukończyć prolog (origin), unikalny dla każdej rasy. Niektóre DLC pojawiają się jako znaczniki na mapie (powrót do ostagaru?), inne jako niespodziewane NPC, np w obozie (quests z wieżą strażników i historią jednej z rodzin Laydrenów czy jakos tak), lub gdzieś podczas wędrówki po świecie (DLC z golemem i różdzką).

Natomiast co do DLC, w którym wcielasz się w mroczne pomioty, to podejrzewam, że wymagane jest ukończenie kampanii.

Natomiast pudełkowy dodatek Przebudzenie, to kupa zawartości i osobna kampania, wybierana z menu.
Lionel,
Ale jakie konkretne DLC przechodzisz... Jeśli chodzi o Powrót do Ostagaru, to przedmioty znajdujesz w tej lokacji, a przykładowo w Kronikach Mrocznych Pomiotów przedmioty pojawią się w już rozpoczętych rozgrywkach i nowych po przejściu DLC.
kancad,
Chyba musisz przejśc gre chociaż jeden raz aby je odblokować.
Gość_MMAciek*,
Takie pytanko. Zaczalem juz glowna kampanie w Dragon Age Początek, mam wszystkie dlc dodam. Jestem w kręgu maginow, zaczalem robic te dodatkowe historie z dlc. Po przejsciu jednego DLC, bylo napisane, ze odblokuja mi w kampaniach Początek i Przebudzenie nowe, unikatowe itemy. Co z tymi itemami skoro ja juz jestem w jakiejs 2/5 fabuly? Pojawią sie juz w tej grze, czy musze zaczynać od nowa?
Wczytywanie...