Kłopoty techniczne- stare save'y - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Aby zapisy ci działały, gra musi być dokładnie taka sama, jak wcześniej - te same patche i mody, ewentualnie ich brak
Gość_Rudgar*,
Cześć, witam użytkowników forum, mam nadzieję że zdołacie mi pomóc i cieszyć się grą, bez potrzeby zaczynania jej od poczatku trzeci raz.

Sprawa ma się tak, że zainstalowałem widescreena i inne dodatki według instrukcji:
http://grimuar.pl/pla...ymalizacja-gry

Gdy zrobiłem sobie przerwę od gry, ta nie chciała mi się już włączyć. Do tego doszły problemy z Daemon Toolem i stwierdziłem że przeinstaluję grę.
Zainstalowałem widescreena na tą samą rozdzielczość (próbowałem bez opcji modyfikacji zapisów gry jak i z nią)

Niestety, włącza mi się jedynie Menu, jednak nie wczytuje gry. Czy jest sposób aby wykorzystać stare zapisy gry?

Z góry dziękuję

PS. Po instalacji patcha 1.1- zrobiło się jeszcze gorzej (już zaraz po włączeniu gry wyskakuje error "An Assertion failed inF:\...\PT\Source\baldur\ChUIControls at line number") 527". Ale on nie jest mi do szczęścia potrzebny.
Wczytywanie...