Nowe logo i oficjalna data premiery trzeciego Wiedźmina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wroobelek,
O, kur...
Znaczy się takie nowoczesne to logo, dwuwymiarowe i płaskie - zgodnie z obecnymi trendami. Ale uważam, że stare było lepsze. Ale pal licho logo - nie ono, a gra ma być dobra.
Trzeci Kur,
Piękny kur!
Ati,
Iwiński ładnie w jednym z wywiadów zaznaczył, że mogliby wydać Wiedźmina jeszcze na jesieni tego roku i wejść w konkretną konkurencję z DA3, ale nie chcą później pluć sobie w brodę, że coś jest nie tak, bo zabrakło tych dwóch-trzech miesięcy na poprawki. Brzmi jak dobre podejście, z drugiej strony pamiętając bubki z poprzednich premier, trochę nie chce mi się w to wierzyć Jednocześnie dobrze, że stawiają na jakość nie szybkość wydania

Psst, podobno w LA w okolicy hal na E3 już widać billboardy z Wiedźminem
Wolvertino,
Jeszcze sporo czasu na konkrety Niech sobie chłopaki (i dziewczyny?) pracują
Ven'Diego,
No loga fajne, ale ja che widzieć jakieś konkrety
Wolvertino,

Na łamach serwisu Eurogamer pojawił się wywiad z Marcinem Iwińskim ze studia CD Projekt Red, w którym składa on bardzo krzepiącą obietnicę w sprawie gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Jeżeli wyczekujecie informacji co do daty premiery tytułu – zapraszam do rozwinięcia newsa.

wiedźmin 3: dziki gon

Iwiński oświadcza, że nie będzie więcej zmian terminu wydania produkcji. Oznacza to, że pojawi się ona w lutym 2015 roku. Do tego czasu produkt ma zostać dopracowany i stać się dziełem, które zadowoli wszystkich: od twórców, aż po konsumenta.

Swoją drogą, czy zauważyliście, że studio CD Projekt RED odświeżyło logotyp swojej firmy oraz przedstawiło oficjalne logo nowej części Wiedźmina? Przyjrzyjmy się tej drugiej grafice.

wiedźmin 3: dziki gon, logo, logotyp

Jak tłumaczy studio, nowa grafika ma nawiązywać do symboliki związanej z generałem Eredinem, jednym z najbardziej złowrogich bohaterów z wiedźmińskiej sagi i dowódcą "Dzikiego Gonu".

Jeżeli mówimy już o logotypach, spójrzmy również na oficjalną grafikę firmy.

redbird, cd projekt red, logo, logotyp

Symbolem grupy został tak zwany "redbird", czyli bardziej po naszemu: kardynał szkarłatny. Na stronie internetowej CD Projekt RED pojawiło się ciekawe wytłumaczenie, dlaczego zdecydowano się właśnie na tego ptaka:

"Kardynał Szkarłatny (lub REDbird) uosabia te przymioty, które identyfikują nas w branży gier wideo i nadają naszej działalności charakter: niezależność i niezłomność. Staramy się wznosić na wyżyny, mierzymy zaś jeszcze wyżej. Kolor czerwony, z którym tak silnie jesteśmy kojarzeni, współdzielimy z jeszcze jedną istotą: rarogiem. Pojawiającym się w słowiańskich legendach ognistym ptakiem, mającym przynosić ludziom szczęście oraz pomyślność. I tak jak w nim, i w nas drzemie ogień, źródło siły, pasji, kreatywności. Wszystkiego, co pozwala nam na tworzenie erpegów będących sercem przyświecającej nam filozofii."

Wczytywanie...