Radosnych świąt życzy GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ja byłem suchy wczoraj tylko kilka kropelek dostałem . I życzę wam wszystkiego najlepszgo (może po świętach, ale co tam ).
Ati,
Tak, tak, właśnie jej
Trzeci Kur,
Celebgweaueauoaeuoaeuaoeuou?
Ati,

wielkanoc

Musicie nam wybaczyć opieszałość, jednak rodzinne śniadanka przeciągnęły nam się na cały dzień, a zapracowanego Wiktula nie widzieliśmy odkąd przemykał gdzieś przez redakcję z tuzinem jajek w mackach! Może aż tak wciągnęło go ich malowanie? A może wcale nie zamierzał ich malować?

W każdym razie chciałam życzyć Wam, drodzy czytelnicy, radosnych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie rodziny lub tych, których kochacie najbardziej. Mamy też nadzieję, że dyngus będzie dostatecznie mokry i to bardziej przez pistolety, czy inne modne gadżety na wodę niż przez pogodę. Przy tej okazji też oczywiście życzymy Wam jak najwięcej czasu wolnego, który będziecie mogli spędzić z nami na forum lub przy ulubionej grze, książce czy filmie (żeby później móc z nami dyskutować o nich na forum rzecz jasna). I oczywiście jeżeli w Waszym regionie królik przynosi prezenty niech będą to wymarzone prezenty!

Tymczasem ja sprawdzę, co Wiktul zrobił z tymi jajkami, bo wychodzi na to, że świętowanie na Dworze jeszcze trochę się przeciągnie...

A dla ozdoby zdjęcie koszyczka naszej użytkowniczki Nitrei Celebgwaew (mam nadzieję, że dobrze napisałam ).

Wczytywanie...