[Noe: Wybrany przez Boga] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
Za każdym razem, gdy oglądam zwiastun "Noego" w kinie, przechodzi mnie dziwny dreszcz i nieodparta ochota wybrania się na film. Więc szczerze powiedziawszy, mimo Twojej negatywnej opinii, chyba się wybiorę. Ale jeśli miałbym decydować, to "Grand Hotel Budapest" byłby moim pierwszym wyborem Niestety, jestem jednak zdany na łaskę mojego miejscowego kina, który może puścić obie produkcje, tylko jedną z nich, albo żadną
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Noe: Wybrany przez Boga"!

Widziałem prawie wszystkie filmy Darrena Aronofsky'ego. Uwielbiam jego produkcje; wszystkie pozostawiają po sobie uczucie niepokoju i sprawiają, że jeszcze wiele dni później wracamy myślami do fabuły, analizując wydarzenia. Gatunki i podejmowane tematy są naprawdę różne, ale łączy je niesamowita podróż w głąb umysłów protagonistów, na których nierzadko zsyłane są olbrzymie cierpienia, składające się z rozterek moralnych i udręczenia psychicznego. Łatwo więc zauważyć, że biblijny Noe idealnie wpasowuje się w ten schemat. Bóg oprócz zwierząt postanowił ocalić także jego, skazując całą resztę ludzkości na zatracenie. Ale zacznijmy od początku.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...