World of Darkness anulowane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Spodziewałem się tego po medialnej ciszy, jaka okrywała ten projekt nieprzeniknionym całunem od bardzo długiego czasu. Szkoda, szkoda, szkoda, ale najwyraźniej wpasowuje się to w obiegową opinię, że taka gra musiałaby być niewyobrażalnie dobra i przełomowa, by faktycznie oddać ducha tego świata nie stać się kolejnym farmerski H&Sem online.
Lionel,
Ooo, szkoda, bo uniwersum ciekawe. Mam nadzieję, że to tylko zamrożenie tytułu, a nie definitywny koniec, skoro mają grywalną wersję.
Frey,
Fatalna informacja. Liczyłem, że WoD ma szanse się pojawić, a CCP tworzy świetne gry, więc liczyłem na coś wartego uwagi. Wielka szkoda ;/
Courun Yauntyrr,

Mamy złe informacje dla wszystkich miłośników Świata Mroku – nie powstanie sieciowa gra RPG World of Darkness, w której mieliśmy się wcielić w członka jednego z wampirzych klanów.

world of darkness

CCP poinformowało o zakończeniu oczekiwania na sieciowe World of Darkness. Twórcy EVE Online porzucają ten projekt mimo faktu, iż firma chwaliła się już jego grywalną wersją. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie to nie tylko koniec prac nad grą, ale także zwolnienia, które objęły 56 osób. CCP niektórym z nich zaproponowało udział w innych projektach firmy, zaś reszta wesprze zespół opiekujący się EVE Online.

Wczytywanie...