Harry Potter i Komnata Tajemnic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

marcin1500,
jak dla mnie jeśli chodzi o książke to jest najlepsza, a film na drugim miejscu, zaraz po 3 części. no ale 10/10 bym dała
grai,
kusi mnie by znow przeczytac całą serie
krzyslewy,
Najlepsza część z całej serii - nie tylko książkowej, ale także filmowej. Do dziś pamiętam, z jakim napięciem czytałem "Komnatę Tajemnic", ledwo co wypożyczoną z biblioteki. Byłem zaabsorbowany historią w sposób niesamowity, co skłoniło mnie do dalszego eksplorowania cyklu. Miała wszystko to, co tak naprawdę sobie życzyłem - szybką akcję, intrygujące tajemnice, sympatycznych bohaterów oraz świetne zwroty wydarzeń (nie do pomyślenia, ale przecież wtedy nie wiedziałem, kto to jest Tom Riddle). Filmowi udało się zachować klimat "Harry'ego Pottera" i tajemniczość tego tomu; oglądałem go kilkanaście razy i z chęcią obejrzę kolejne kilkanaście.

Ode mnie 10/10.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Harry Potter i Komnata Tajemnic"!

Harry Potter jest chyba jedynym uczniem, który nie czeka z utęsknieniem na wakacje. Niestety, po roku spędzonym w świecie ludzi "takich jak on", zmuszony jest powrócić do domu przy Privet Drive. Wujostwo nadal upokarza chłopca, a Dudley jest jeszcze grubszy i jeszcze bardziej męczący niż rok wcześniej. Emocje po wyczerpującym zakończeniu poprzedniego roku szkolnego opadają, zadowolenie ze zwycięstwa nad Sami-Wiecie-Kim blednie, a chłopca dopada tak zwana szara rzeczywistość. Co więcej, nowopoznani przyjaciele zachowują się tak, jakby o nim zapomnieli i przez całe lato nie dają znaku życia. Harry też nie ma okazji do nikogo napisać, bo Hedwiga została przymusowo zamknięta w klatce jako symbol "tamtego świata", o którym Dursleyowie nie chcą nawet słyszeć. W końcu mechanizm wyparcia musi skutecznie zadziałać. Harry ma zatem nie tylko zapewniony spokój po ciężkich przeżyciach, ale wręcz umiera z nudów.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...