For the emperor of mankind! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Ok ludziska. Mam 2 karty, czyli na tą chwilę wszystkie. Spodziewajcie się kolejnego info i samej sesji soon ;}
Withord,
Ja chyba jednak będe musiał zrezygnować. Taką mam teraz pracę (+ uczelnia), że nie będę miał czasu jakoś sensownie regularne odpisywać, albo po prostu nie będę miał sił
eimyr,
Owszem, ja też się tym całkiem interesuję - pod warunkiem, że odpisy będą regularnie.

A karta postaci, mimo że ją gdzieś mam, raczej się zdezaktualizowała, raczej nie mam ochoty grać tym czym rok temu. Potrzebowałbym stworzyć nową postać, ale nie pamiętam jak to się robiło.
Ven'Diego,
No rzeczywiście, mam ją.
Czekamy na kartę Withorda i na ew pozostałych graczy. I zaczniemy coś ruszać w tym kierunku ;]
Niblla,
Wydaje mi się, że tak
Ven'Diego,
To fajnie.
Posyłaliście mi już karty? :O
Withord,
Melduję się!

Niblla,
Nadal towarzyszu komisarzu.
Ven'Diego,
Nie skłaniał bym się tutaj nad jakimś specyficznym settingiem jak Death watch, dark herssy etc.
Jak już pisałem, wolał bym żeby każdy zrobił gwardziste, jeśli jednak komuś zależy na np Astartes, to wiadomo że bedę miał inne wymagania względem jego gry, jak i jego sesje poprowadzę inaczej.
To byłaby normalna sesja tylko że w klimatach WH40k.

[Dodano po roku]

https://www.youtube.co...?v=dNv1ImIa1-4

Ponawiam swoje zapytanie. Czy Ci co deklarowali swoją chęć, nadal mają ochotę na sesję w grimdarkowym uniwersum?
Imperium Ludzkości nie obroni się samo.


eimyr,
No szczerze mówiąc jak jeden gracz będzie miał marinsa, to drugi musiałby dostać kompanię piechoty albo nawet cały batalion, ewentualnie drużynę psykerów. Dlatego w Rogue Trader nie gra się Zakonami, a w Dark Heresy są tylko siostrzyczki.
Withord,
Raczej żaden z wymienonych settingów a jakaś własna inwencja prowadzącego.
eimyr,
Zaaara. Gwardia Imperialna była chyba w Rouge Trader. Może się pojawić w Dark Heresy. Ale w Deathwatch to chyba tylko jako czynnik poślizgowy jak xenosi będą nabierać prędkości...

To co to będzie w końcu? RT, DH czy DW?
Withord,
Kto? Że niby ja?
Niblla,
Zgłoszę to Inkwizycji! Zdrajca!
Withord,
Przepraszam. Obiecuje dostarczyć kartę po pyrkonie
Ven'Diego,
Classic rampage with IG settled in 41 millenium ;p

Niblla,
To jasne, że tak.

eimyr,
A w co w końcu chcieliście grać?
Ven'Diego,
Indeed
Niblla,
Ej no czy tylko ja wysłałem kartę. xD
Wczytywanie...