Grafika Barda - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bard Card,
I to i to
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Zrobiłeś napis albo tło czy napis i tło?
Bard Card,
Deekin
  • deekin.jpg
buuts,
Ciekawe prace, ale moim zdaniem, za dużo kolorów.
Bard Card,
W takim razie coś kompletnie z mojej (kolorystycznej) inwencji twórczej.. tada.. (zezwalam na ustawianie grafiki na tapetę, jeśli komuś się spodoba
  • Ari.jpg
Noire Panthere,
Spoko, nie mówię, byś od razu szastał na prawo i lewo hiperrealistycznymi postaciami tudzież jakimiś krajobrazami i innymi cudami. Nie.
Mówię tylko, że w sytuacji, w której dajesz pracę z tutoriala, właściwie nie ma co komentować, ba, powiem więcej - na dobrą sprawę nie ma jak doradzić (o ile znalazłby się spec od takich rzeczy). Bo co tu można powiedzieć? "Fajnie, że umiesz czytać, dzięki czemu wiernie odwzorowałeś kroki przedstawione w tutku takim a takim, bo w obecnych czasach umiejętność czytania zanika"? No nie wydaje mi się, raczej nie brzmi to najlepiej, prawda?
Ech, sama kiedyś zaczynałam od GIMP-a i tutoriali z tej samej strony, na której jest ta kula, ale... Jednak nie pokazywałam tych prac. Bo, jak już wspomniałam - właściwie nie ma co powiedzieć. Poza tym - jest zagrożenie (zwłaszcza przy bardzo, bardzo wiernym odwzorowaniu pracy przedstawionej w tutorialu),że padną posądzenia o plagiat, atmosfera się skisi i... Po co to wszystko?

W każdym razie, mogę powiedzieć jedno. Ćwicz i się ucz i staraj się tworzyć samemu, uciekając się do tutoriali w ostateczności. Wiem, łatwo powiedzieć. Ale takie pójście na łatwiznę wiele nie daje, a zapewniam - wiem, co mówię.
Bard Card,
Jeżeli ktoś zechce mogę otworzyć swój poradnik na niektóre obiekty
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
A nie Rzym przypadkiem?
Kulka fajna, w paincie by się tak nie dało, więc przebijasz moje ,,umiejętności" .
Bard Card,
Może i się chowa, ale ja jestem na etapie początkująco - zaawansowanym i proszę nie licz na to, że moja pierwsza grafika, zamieszczona na forum bedzie idealnie wykreowanym światem z gry, czy postacią stworzoną z niczego. Prosiłbym o trochę wyrozumiałości.. może na forum również są graficy podobni poziomem do mojego? Im też sie należy poczucie, że od czegos trzeba zacząć i nie od samego początku jest się doskonałym, przecież "Nie od razu Kraków zbudowano"
Salem,
Tak właściwie to dlaczego? Śledzenie progresu jest równie fajne, co oglądanie samych prac.
Noire Panthere,
Ładna praca, ale...

Może by tak coś własnego, a nie, że robiona z tutoriala? Wybacz, ale takich rzeczy raczej się nie pokazuje, służą jedynie do wprawek i do tego chowa się gdzieś bardzo, bardzo głęboko
Bard Card,
Pomyślałem, że skoro uczę się na grafika i uważam ten zawód za 1 z najlepszych na świecie, a powodów tego jest wiele czemu bym nie miał pochwalić się moimi pracami i tu ?



[Dodano po 12 minutach]

Na początek tak w kolorach...
  • świecąca_kula.png
Wczytywanie...