Zacinająca się gra - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Na wstępie przepraszam, że tak długo nie odpisywałem, ale byłem... dość zajęty.
dalej nie działa, co jest już dla mnie bardzo smutne. (Czy to oznacza, że już nigdy nie pokonam Irenicusa w Tactic? ;_; ).

Mimo to dziękuję za próbę pomocy. Może znajdzie się jeszcze jakiś informatyk, który by pomógł (wszak ostatnia umiera nadzieja, czyż nie?).

Ps. Nie sądzę
Wolvertino,
Z tego co ja pamiętam, jak kiedyś próbowałem odpalić Baldur'sa i miałem taki problem to rozwiązanie jest następujące:

Trzeba zmienić liczbę rdzeni procesora, jaka jest wykorzystywana przez komputer. Teraz jak to zrobić:
W Windows XP proces wygląda tak:
Start-->Uruchom-->Wpisujemy: msconfig --> Zakładka BOOT.INI --> Opcje zaawansowane --> /NUMERPROC --> Rozwijamy listę i wybieramy 1.

Jak to zrobić na twoim systemie? Na pewno również w msconfig --> poszukaj analogicznie czegoś podobnego albo gdzieś w internecie. Na pewno w sieci jest rozpisane gdzie znaleźć takie opcje w Win7

Powodzenia i napisz o efektach.

PS: Pamiętaj, żeby zmienić używane rdzenie z powrotem, gdy będziesz używał komputera do innych czynności niż BG

[Dodano po 21 dniach]

Pomogło ?
Withord,
Próbowałeś zaktualizować sterowniki?
Qwan,
Nie śmiejcie się ze mnie ani nie bijcie, ale za cholerę nie mogę rozwiązać tego problemu (a grać w starego Baldurka się chce).

Gra działa mniej więcej płynnie, cały problem jest przy zmianach ekranu. Kiedy przełącza się na jakieś nowe okno albo kiedy na ekranie ekwipunku chwytam jakąś rzecz, albo kiedy chcę coś zidentyfikować (itp.) gra ścina mi do kilku sekund włącznie. Irytujące.

Gram na średnio ,,uber-power" laptopie, z win 7. Próbowałem zmian ustawień, trzykrotnego reistalowania. Dysk nie jest jakoś bardzo zapchany (jest 100 Gb wolnego), więc nie można zwalać na to.

Zaiste, mam zagwozdkę. Może ktoś wie, co na to poradzić?

Ps. Nie, nie próbowałem ściągać nowszych wersji, bo mam wersję ,,XK gold eXtra Klasyka" zakupioną w Empiku, zaraz przed wycofaniem ze sprzedaży, więc wątpię, żeby była nowsza.
Wczytywanie...