Poziom trudności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
No racja, łotr to bez koleżki do dostawania po ryju, cienias.
Można też bardem zagrać, na solo nie jest najłatwiej.
Withord,
Wydaje mi się, że czarownik to dosyć łatwa do rozwalania wrogów klasa, aczkolwiek dawno nie grałem w NWN więc już nie pamiętam dokładnie.
Ja swoją pierwszą grę grałem łotrzykiem i to bez pomocy najemników, walki z bossami to była strzaszna mordęga nawet na normalny poziomie
Anorthus,
Gram czarownikiem i chyba muszę po prostu grać bez najemnika. Widać bardzo dużą przepaść między NWN a np. Arcanum, Planescapem czy nawet Icewind Dalem. Jak grałem w NWN dawno temu to wydawało mi się trudne i dlatego postanowiłem zagrać ponownie.
Lionel,
Zawsze można tworzyć nietypowe zestawienia dla utrudnienia - niziołek barbarzyńca, krasnolud czarownik czy elf o kondycji 6.
Courun Yauntyrr,
Nie bardzo rozumiem sens tego tematu... Sprawdź ustawienia, bo jak rozumiem chodzi o NWN1? W dwójce był z tym ponoć jakiś bug. Ewentualnie graj bez pancerza i będzie trudniej
Anorthus,
Witam. Czy tylko mi Neverwinter Nights na najtrudniejszym poziomie wydaje się za łatwa? Chciałbym się zorientować bo nie wiem czy tak jest czy to tylko moje osobiste odczucie.
Wczytywanie...