Castlevania: Lords of Shadow – Spolszczenie gotowe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

mariusz947,
świetne spolszczenie, mi wszystko działa
Gość_Miku*,
mam problem z zainstalowaniem spolszczenia. wybieram folder gry przy instalacji spolszczenia i wyskakuje mi komunikat że folder posiada pliki niezbedne do instalacji spoclzenia, ale ich wielkość jest nieprawidłowa.
raf230885,
Witam,
to spolszczenie jest do wersji PC.
Algernon,
Zapowiada się ciekawe, trzeba to bardziej obczaić... Szkoda tylko że wyszło na konsole, a nie na PC... Zastanawiam się, czy jest szansa by jednak kiedykolwiek twórcy zabrali się za PC'tową wersję gry?
Niblla,
Grałem w konsolową wersje i nie powiem fajna zabawa ale z czasem mocno popada w rutynę, nawet walki z bosami stają się mocno przewidywalne.
krzyslewy,

Castlevania: Lords of Shadow to hack'and'slash, przedstawiający historię Gabriela, członka Bractwa Światła. Jego zadaniem jest pokonanie Władców Cienia, więc wyrusza w podróż do dalekich krain, aby się z nimi zmierzyć. Jednak oprócz walki z siłami ciemności, Gabriel zamierza odnaleźć fragmenty tajemniczej maski, zdolnej przywrócić jego zmarłą żonę do życia.

castlevania, lords of shadow

W czasie swojej wędrówki bohater będzie musiał stawić czoła różnej maści przeciwnikom – wilkołakom, goblinom, trollom czy ponadprzeciętnej wielkości pająkom. Zdobywając nowe poziomy, Gabriel będzie nabywał nowe umiejętności, a także może ulepszać swoją broń. Walka to jednak nie wszystko – "Castlevania: Lords of Shadow" oferuje również różne łamigłówki oraz sekwencje zręcznościowe. Teraz, dzięki staraniom ekipy GameSub, możecie zagrać w tę produkcję w polskiej wersji językowej. Prace zostały rozpoczęte już w październiku, można więc sobie tylko wyobrażać, jak ciężką pracą było przetłumaczenie gry w ciągu kilku miesięcy.

Spolszczenie możecie pobrać stąd. GameSub ma w planach także tłumaczenie drugiej części serii pod warunkiem, że nie zdecyduje się na nie polski wydawca. Kontynuacja przygód Gabriela ukaże się już niedługo, 25 lutego.

Wczytywanie...