Moduł o Rycerzach Purpurowych Smoków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

dunio1,
Wiecie, jak można pograć w wywern of cormyr?
Shar3nPL,
No cóż miałem nadzieję że jakaś godzina dodatkowych przygód będzie do rozegrania . Dzięki za odpowiedź...
Lionel,
Jak zainstalujesz "Kingmaker" to się tam pojawią. A wspomniana klasa została dodana, gdyż było to przygotowane pod inny premiowy moduł - "Wyvern Crown of Cormyr". Zapewniał on jazdę konną itd. Nie został spolonizowany i prawdopodobnie nie ma już możliwości jego nabycia.
Shar3nPL,
Witam. Ostatnio otwierając zestaw narzędzi Aurora, dostrzegłem kilka nowych BN'ów w zakładce standardowe>ludzie. Nazywali się: Purpurowy smok - (i tu było łucznik albo ostrze). Ujrzałem także jeźdźców konnych dla każdej z ras np. Elficki jeździec. I to rodzi moje pytanie: Czy istnieje jakiś moduł o tych purpurowych rycerzach? Oczywiście moja wersja to 1.69. Szukałem u wujka google jednak nic ciekawego nie znalazłem. Słyszałem też małe plotki o tym module ale nie wiem czy one są w ogóle prawdziwe. Warto dodać, że po zainstalowaniu patcha 1.69 do menu wyboru kampanii doszedł wybór "Najlepsze moduły do Neverwinter Nights" - jednak nic tam nie ma bo nie instalowałem Kingmakera. Za wszelkie pomocne odpowiedzi z góry dziękuje.
Wczytywanie...