Problem ze sterowaniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

WiktorStec,
Ja przeinstalowałem i było ok
Gość_Refirebro*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bażancik* dnia środa, 8 stycznia 2020, 23:02 napisał

Ja miałem ten sam problem, jeżeli masz grę na steamie musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na Gothica, wejść w zakładkę "Właściwości", ostatnią zakładkę "Beta" , następnie otwórz listę "Wybierz betę, w której chcesz brać udział" i ustaw "cpt_1.75_testbranch" czy jakoś tak. Kolejnym krokiem będzie usunięcie gry i pobranie jej jeszcze raz. Wszystko powinno śmigać, powodzenia


Dzięki stary, dziala i uratowales mnie tym, bo akurat cała serię Gothica muszę przejść
Gość_bażancik*,
Ja miałem ten sam problem, jeżeli masz grę na steamie musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy na Gothica, wejść w zakładkę "Właściwości", ostatnią zakładkę "Beta" , następnie otwórz listę "Wybierz betę, w której chcesz brać udział" i ustaw "cpt_1.75_testbranch" czy jakoś tak. Kolejnym krokiem będzie usunięcie gry i pobranie jej jeszcze raz. Wszystko powinno śmigać, powodzenia
Gość_deeno*,
ja nie mogę się ruszyć , nawet broni nie mogę wyciągnąć widać tylko jak wszyscy się biją a

odinstalowałem i zainstalowałem
grę ponawiałem cały czas tak jakby klawiatura nie działała
Pasoro,
Eno, masz wyje####### kompa to powinno chodzić lewym jajkiem. Posłuchaj:
Każdy wie, że Gothic 3 ma mnóstwo bugów. Może to jest 1 z nich.... Weś rozpocznij grę od nowa, a jak to nic nie da to odinstaluj i zainstaluj grę ponownie..... Na pewno poskutkuje....Pozdrawiam ;-)
owczar_16,
AMD Athlon(tm) 64 procesor 3800+ 2,41 GHz
1024 RAM
Geforce 7600 GS
250 Gb dysk
Mam xp profesional z service pack 2
Omernon,

Użytkownik owczar_16 dnia Apr 30 2007, 12:36 PM napisał

komputer mam dobry bo wymieniałem z 3 miesiące temu ! mam xp, dobra spróbuje przeinstalować grę i zobaczymy jak to będzie a co kolega zrobił jak było z tymi teksturami coś?

dobra przeinstalowałem grę ale to nic nie dało ale teraz zauważyłem że wyskakuje jakiś błąd.

gCScriptAdmin::RunScript(..)

Scripted script is not registered: Onlnit !

Przerwij    Ponów próbę    Ignoruj

jak wezmę ponów próbę to się nic nie dzieje i nadal sie gra nie chce uruchomić ale jak wezmę ignoruj to gra sie uruchamia tylko że jest tak jak wcześniej!

[post="60229"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Pytanie jaki masz sprzęt?

Podaj mi swój sprzęt.
owczar_16,
komputer mam dobry bo wymieniałem z 3 miesiące temu ! mam xp, dobra spróbuje przeinstalować grę i zobaczymy jak to będzie a co kolega zrobił jak było z tymi teksturami coś?

dobra przeinstalowałem grę ale to nic nie dało ale teraz zauważyłem że wyskakuje jakiś błąd.

gCScriptAdmin::RunScript(..)

Scripted script is not registered: Onlnit !

Przerwij Ponów próbę Ignoruj

jak wezmę ponów próbę to się nic nie dzieje i nadal sie gra nie chce uruchomić ale jak wezmę ignoruj to gra sie uruchamia tylko że jest tak jak wcześniej!
diego19,
Możesz mieć coś z teksturami albo możesz nie mieć jakiegoś pliku , chyba taki plik jest że ty siebie widzisz a otoczenie nie , mój kolega tak miał bo miał jakąś dziwną wersje gry , jaki masz komputer???
Morra,
Sprobuj rozpoczac gre od poczatku.Jak nie to moze zainstaluj od nowa.
owczar_16,
Jak włączę gothica i wezmę nową grę i ten filmik sie skończy to mi wyskoczy pomoc i tam będzie pisać żeby wyciągnąć miecz używając 1 ale ja tam zaznaczam że nie chce pomocy i naciskam ok. Problem jest w tym że ja w tej grze nic nie mogę robić ! nie mogę biegać skakać wyciągać broni itp mogę tylko chodzić ale nic się nie dzieje! mogę koło tych orków sobie przechodzić i nic koło jakiegoś potwora i też nic... nawet nie chce na mnie spojrzeć ;p Co ja mam zrobić?
Wczytywanie...