Problem z kodami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

costamtategono,
No kurde nie wiem
wpisuje już wszystko np.
give mike_arrow 200
albo give arrow 200
give Mike_Bolt 222
itd. itp.
i z kreskami i bez kresek ….

często pisze ze dodaje mi te strzały ale nic się nie pojawia .
Ale np. fullhealth działa tak - tylko dla testów

Nie żebym był człowiekiem który używa kodów bo to wcale nie cieszy ale chodzenie i szukanie tych strzał których już nie wiem gdzie szukać to jest żadna przyjemność z gry, i uważam to za błąd gry ze nie ma strzał.

Proszę o pomoc i wyrozumiałość
Dzunior,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia sobota, 20 września 2008, 20:10 napisał

Tak bywa. Sam miałem identyczną sytuacje mianowicie jak pierwszy raz grałem to kody nie weszły, gdy jakiś rok później instalowałem to było już ok. Próbuj może w końcu wyjdzie.


O ja tak samo miałem
bednarr,
nie potrafię zapisać zmian w pliku ge3. Zmieniam z false na true i nic.! proszę o pomoc.
marios89,
Co oznacza błąd: "Command line option syntax error. Type Command /? for Help." ????
Redhorn Steelaxe,
Tak bywa. Sam miałem identyczną sytuacje mianowicie jak pierwszy raz grałem to kody nie weszły, gdy jakiś rok później instalowałem to było już ok. Próbuj może w końcu wyjdzie.
marios89,
Mam taki sam problem jak Diego. Też nie mogę uruchomić konsoli. Przeinstalowałem gre ale to nic nie dało. Prosze o pomoc co mam zrobić.
Gram na notebooku.
Kiyuku,
spróbuj odinstalować i znowu zainstalować G3 - jak masz savy to ich nie kasuj
Gość_Diego****,
no iii ??? nic tam nie ma napisanego na moj problem ...
Gość_Diego****,
Gdzie niby jest to napisane ??? Prosze Napiszcie
DekardKein,
Nie będę pisał jak je uruchomić bo widzę zostało już napisane.... Ale dodam że gra z kodami traci sens, i staje się nudna. Bo co nam z herosa znającego wszystkie umiejętności na maxa i zabijającego najsilniejsze potworki kilkoma ruchami miecza??

Liczy się satysfakcja z gry i miła zabawa!
Gość_Diego****,
Mam taki problem z kodami do G3 (gra oczywiście oryginał)

Edytuje ten plik ge3.ini, zmieniam TestMode=false na TestMode=true, zapisuje, odpalam grę ,naciskam ~ ale konsola mi sie nie pojawia. "

Gram na notebooku
dabek94,
Ja mam taki problem...
nie wchodzą mi kody na przedmioty itp. Wpisuje kod, pokazuje ze dodano przedmiot do ekwipunku a tu nic. Co z tym moge zrobic?POMOCY!!!
Tukan,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Javier dnia nie, 20 sty 2008 - 22:08 napisał

[Dodano po chwili]

Thx jusz przeszlem Gothica 3 tylko drugi raz po staronie adanosa
I


Facet zrobiłeś więcej błędów ortograficznych w jednym zdaniu, niż da się wymyślić! Prawy górny róg - ikonka sprawdź pisownię!
Maciek56561,
Au mnie pokazuje sie consola, ładny obrazek i nic nie moge wpisać, mam orginał, jak mam cokolwiek wpisać? folder Data ok.
Javier,
Nie niebylo go tam

[Dodano po chwili]

Thx jusz przeszlem Gothica 3 tylko drugi raz po staronie adanosa
I
Medivh,
Nie prościej było napisać tak od razu?... Folder '_Intern' też tam był?
Gość_Guest*,
Ta tworzyłem ale tam usz byl taki folder...
Medivh,
Jakim programem? Tworzyłeś kiedyś folder? Klikasz PPM -> Nowy -> Folder i to cała filozofia.
Xardasss,
Jaki folder?
A tarczą paruje się przytrzymując prawy przycisk myszy.
Wczytywanie...