Minsc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

I Bhaal I,

Cytat

Ja nigdy nie dawałem na przywódcę nikogo oprócz siebie . Nawet jak byłem magiem  którego musiałem wycofywać na ostatnią linie żeby nikt go nie zabił . Muszą wiedzieć kto tu rządzi .


Ja zmieniłem lidera tylko na moment kiedy to piękna nimfa chciała mi dać śmiertelnego całusa . a to tylko po to żeby ocalić ja z rąk okropnego ogrzego maga
Wiktul,
Czy fakt, że wśród wszystkich towarzyszy to Minsc jest jedynym, który tak często lubi nagle sam z siebie zupełnie wyłączyć się z walki (przestać strzelać do wciąż żywego wroga, przerwać pojedynek na miecze, stać i patrzeć na kąsające go stwory itd.), ma być motywowany jego ciężką raną, którą otrzymał w głowę, czy wybitnie skopanym skryptem AI w jego wypadku?
Tokar,

Cytat

Próbował ktoś?


Nie da się
Tamc.,

Cytat

P.S. Raz chciałem Minsca zabić i zabrać Boo z jego trupa devil.gif

Oj, powiem Ci, że obudziłeś mą ciekawość.

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem czy po zabiciu Minsca będę mieć coś więcej oprócz jego marnej duszyczki.

Hm, Boo... ciekawe, ciekawe.

Wątpię, że się da go wziąć.

Nie sądzę, nie sądzę.

Próbował ktoś?
Diego de Gallin,
Jak się człowiek postara to o wiele lepszy od nich dwóch jest główny bohater , on to dopiero jest jak czołg , do tego jest piękny i mądry .

A ja nie grałem Kagainem, tylko raz go wziąłem do drużyny i zaczął się ciepać że mam szukać karawany nie chciało mi się jej szukać i odszedł (teraz już wiem jak wygląda to zadanie ).

A Minsca jest dobry.

P.S. Raz chciałem Minsca zabić i zabrać Boo z jego trupa .
Fodro,
Dobrze mój drogi Tamc sprobóje następnym razem jak będe grać wziąść Kagain-a Tylko że zbyt wielu ludzi nie mam co walą z dystansu ale będe musiał w takim razie dołączyć jeszcze Kivana najwyżej. Chociaż wole grać 4 postaciami na całą grę bo szybciej awansują. Hm... pomyślimy
Tamc.,
Zobacz, różnicę widać już na pierwszy rzut oka.

MINSC

Siła: 18/93
Zręczność: 15
Kondycja: 15
Inteligencja: 8
Mądrość: 6
Charyzma: 9

KAGAIN

Siła: 16
Zręczność: 12
Kondycja: 20
Inteligencja: 15
Mądrość: 11
Charyzma: 8

- Zręczność możesz podciągnąć do 18 temu i temu, więc na nią nie patrz.

Który lepszy?

Fakt, Minsc uderza mocniej, ale mówię, że nie to się tutaj liczy, bo i tak główną robotę odwalają łucznicy (oni są odpowiedzialni za zabicie). Na zadaniu zbrojnego jest zatrzymanie wroga, a patrząc na te cyferki definitywnie widać, że Kagin przetrwa więcej niż Minsc. Co więcej, jest Krasnalem, to z tego co się orientuje jakieś odporności na magie ma.

W ogóle, krasnoludy twarde są jak nie powiem co.

Ke.
Fodro,
Ja tak mam samo z Minscem też bierze wszystkich na klate i mocniej bije dlatego jednak bardziej na nim mi zależy. Ale sprobóje też wziąść Kagain-a i zobaczymy jak się spisze
Tamc.,
Ja tam uważam, że Minsc jest wyjątkowo przeciętny. Charakter, teksty czy chomiczek - oke, to ma urok, ma klimat. Jednak sam w sobie do super, mega, hiper wojowników nie należy.

Cytat

A Kagain ma mało sił więc lipny z niego wojownik.

Z tym się nie zgodzę.

Kagin jest wyjątkowo przystosowany do grania w Jednynkę, gdzie ogromną wartość mają łucznicy.

Minsc - typowa postać, której zadaniem jest zabijanie (co mu średnio idzie ).

Natomiast Kagin - typowy tank, "bierze każdego na klatę", a łucznicy dokańczają dzieła zniszczenia na dystans. Nie liczy się siła, tylko kondycja, dzięki której jest twardy (napisałbym jak penis w zwodzie, ale powstrzymam się) jak głaz. ~~

Dlatego patrząc ogólem, zarówno na Minsca i Kagina, to ten drugi jest lepszy i to z niego będzie dużo więcej pożytku.
Fodro,
Minsc jest dobry i silny. Nie wiem co od niego chcecie Daje mu rekawice zręczności i ma jeszcze większą klasę pancerza i jeszcze mam mu dam kilka innych jeszcze zabawek to jest naprawde silny. A Kagain ma mało sił więc lipny z niego wojownik.

"Mniej gadania, więcej walki"
Zola,

Użytkownik Tokar dnia czw, 14 lut 2008 - 14:01 napisał

Zainstaluj sobie mod "Unfinished Business", tam znajdziesz owe zadanie.O bardzo dziękuję, jest tam też dużo fajnych zadań i innych rzeczy.
Diego de Gallin,
To do dwójki szkoda (ale chyba sobie 2 kupie ), słyszałem że jest o wiele lepsza od jedynki i odkryłem ostatnio że jest w sklepach do kupienia saga .
Minsc bez Boo to nic nie jest. Jest totalnie nie przydatny do wszystkiego. W mojej drużynie zauważono by to od razu zniknięcie Boo (gorzej jakby powali Minsca - tego mógłbym nie zauważyć ).
Tokar,

Cytat

A słyszałem gdzieś ,że twórcy gry nie wiem czy w BG 1 czy w BG 2 ale raczej w 2 mieli pomysł zadania z Minsciem że porwali Boo.Szkoda, że twórcy gry nie zrealizowali tego pomysłu bo było by ciekawie smile.gif


Zainstaluj sobie mod "Unfinished Business", tam znajdziesz owe zadanie.

Link --> http://hrothgar.webd.pl/wieza/?go=ubbg2
Zola,
A słyszałem gdzieś ,że twórcy gry nie wiem czy w BG 1 czy w BG 2 ale raczej w 2 mieli pomysł zadania z Minsciem że porwali Boo.Szkoda, że twórcy gry nie zrealizowali tego pomysłu bo było by ciekawie
Diego de Gallin,

Cytat

Ech chłopaki ja bym głośno o tym nie mówił...jeszcze was dorwie jakiś krasnal z wielkim toporem w ciemnym zaułku...;p

A spróbowałby , jako człowiek spokojny i trochę strachliwy nosze w cholewce buta sztylet, dwa wielkie topory i granat . A poza tym mam gaz z pieprzem .

Cytat

chomik go ratuje...

No jasne, ja sobie w myślach myślę : jak dojdę do tej kopalni to wezmę sobie Boo do drużyny , ktoś z jajami oprócz mnie też się przyda .
A już tak na serio to fakt nie jest takim super wymiataczem poprostu pasuje do opisu potrzebnych ludzi do drużyny: wielki, silny, nie myślący - tragarz i ludzka tarcza w jednym .
P.S. On jest po prostu kultowy .
LIRAEL,
Ech chłopaki ja bym głośno o tym nie mówił...jeszcze was dorwie jakiś krasnal z wielkim toporem w ciemnym zaułku...;p Ale wracając do Minsca to średni łowca i tylko chomik go ratuje...
Zola,

Użytkownik Diego de Gallin dnia śro, 13 lut 2008 - 21:36 napisał

Już mówiłem nie lubię mieć drużyny o różnym wzroście, a na serio to raz grałem krasnalem i jakoś mi się nie podobał, nie wiem czemu .


To mamy takie samo zdanie, ponieważ też nie lubię drużyny o innych wzrostach, po prostu źle się patrzy na taką drużynkę
Diego de Gallin,

Cytat

Hmm a co masz do krasnali???

Już mówiłem nie lubię mieć drużyny o różnym wzroście, a na serio to raz grałem krasnalem i jakoś mi się nie podobał, nie wiem czemu .
Zola,
Charakter zawsze można zmienić Hełmem Zmiany Charakteru ( jeżeli klasa pozwala ) Minsc w Bg 2 jest znacznie gorszy niż w Bg 1 i jeszcze klasa Łowcy co mu nie pozwala, chyba dać 2 albo 3 gwiazdek na daną broń.
LIRAEL,
Hmm a co masz do krasnali???...najlepsi wojacy w grze...A Kegain bije na głowę w zwarciu takiego wielkoluda jak Minsc...O ile odpowiada Ci jego charakter...
Wczytywanie...