Zielony i jego pierwsze pytania :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Agrelm,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 24 grudnia 2013, 17:43 napisał

Różnica między Czarownikiem, Czarodziejem i Czarnoksiężnikiem, post #4 i 8: http://gexe.pl/forum/...4-kilka-pytan/
Wszystkie klasy nadają się na grę MMO/PVP, trzeba tylko mieć pewne doświadczenie i znajomość atutów konkretnych klas i ras. Poza tym to również zależy od rodzaju serwera - czy bardziej fabularyzowany, czy turniejowy. Ulubione klasy danych ras są podane w ich opisie, choć nie należy się do tego aż tak przywiązywać. Dla początkujących polecam człowieka, gdyż może on parać się każdą profesją bez większych problemów. Klasy prestiżowe są dopełnieniem klas podstawowych. Poszerzają one zdolności i dają dostęp do unikalnych umiejętności, choć nie wszystkie klasy prestiżowe są tak dobre. Warto też rozważyć, czy więcej zyska się rozwijając postać wyłącznie w klasie, np. wojownika, czy w pewnym momencie wojownika połączyć z mistycznym rycerzem.
Nie istnieje stricto rasa smoka, nawet półsmoka, w oficjalnej grze, choć można pobrać odpowiednie mody, które wprowadzają taką możliwość. Jeśli chodzi o takie typowo pseudo-smocze zdolności, to klasycznym wyborem jest klasa prestiżowa - uczeń czerwonego smoka. Poza tym epicki (od 21. poziomu) druid może zmienić się w tę formę.

Dziwne. Pobrałem wersję Complete i w rasach mogę wybrać klasę Smok. Opisu brak, jednak charakteryzuje się -2 do kondycji i 0 do charyzmy. Poza tym ma ślady "łusek" na skórze.
Jaką klasę rzucającą czary polecacie wybrać? Czy w takim razie połączyć ją z którąś z prestiżowych? Jeśli tak to z którą?
Lionel,
Różnica między Czarownikiem, Czarodziejem i Czarnoksiężnikiem, post #4 i 8: http://gexe.pl/forum/...4-kilka-pytan/
Wszystkie klasy nadają się na grę MMO/PVP, trzeba tylko mieć pewne doświadczenie i znajomość atutów konkretnych klas i ras. Poza tym to również zależy od rodzaju serwera - czy bardziej fabularyzowany, czy turniejowy. Ulubione klasy danych ras są podane w ich opisie, choć nie należy się do tego aż tak przywiązywać. Dla początkujących polecam człowieka, gdyż może on parać się każdą profesją bez większych problemów. Klasy prestiżowe są dopełnieniem klas podstawowych. Poszerzają one zdolności i dają dostęp do unikalnych umiejętności, choć nie wszystkie klasy prestiżowe są tak dobre. Warto też rozważyć, czy więcej zyska się rozwijając postać wyłącznie w klasie, np. wojownika, czy w pewnym momencie wojownika połączyć z mistycznym rycerzem.
Nie istnieje stricto rasa smoka, nawet półsmoka, w oficjalnej grze, choć można pobrać odpowiednie mody, które wprowadzają taką możliwość. Jeśli chodzi o takie typowo pseudo-smocze zdolności, to klasycznym wyborem jest klasa prestiżowa - uczeń czerwonego smoka. Poza tym epicki (od 21. poziomu) druid może zmienić się w tę formę.
Agrelm,
Witam wszystkich. Postanowiłem wreszcie wypróbować legendarnego Neverwintera 2 wraz ze wszystkimi dodatkami na moim komputerze. Oczywiście nie obyło się bez problemów. Pierwszą sprawą jaką chciałbym poruszyć to kwestia spolszczenia Wrót Zachodu. Posiadam wersję elektroniczną gry stąd potrzebne mi było spolszczenie, jednak to do Wrót Zachodu nie działa. Bardzo proszę o pomoc.
Druga sprawa wynika z mojej niewiedzy. Przechodząc RPG staram się wymaxować moją postać natomiast perspektywa używania jej w PVP tym bardziej mnie motywuje. Uwielbiam grać postaciami czarującymi jednak jest ich aż 3 typy w tworzeniu klasy oraz klasy prestiżowe, więc już trochę się w nich gubię, tak wiec potrzebna mi wasza pomoc. Która z profesji najbardziej nadaje się na grę mmo i pvp? Jakie rasy dobierać do jakiej klasy? Na czym polegają klasy prestiżowe? Warto je wybierać?
Trzecim problemem jest rasa Smoka. Z powodu wadliwej wersji spolszczenia nie mam jej opisu. Gdzieś przeczytałem, że niektóre postaci mogą od któregoś lvl zionąć ogniem itd. Czy to jego się tyczy?

Szukam postaci silnej w pvp, najlepiej czarującej lub skupiającej się na krytykach. Jesli macie pomysły na coś innego poza magiem to piszcie.
PS. Czarodziej, Czarnoksiężnik czy ten trzeci (nie pamietam )? Czym się różnią?
Wczytywanie...