Jak poprawić wytrzymałość? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Rozmiar premii otrzymanych do poszczególnych atrybutów, jak Siła czy Zręczność, zależy od tego, jak wiele umiejętności związanych z danym atrybutem rozwinąłeś na przestrzeni danego poziomu. Jeśli np. non stop walczyłeś, rozwijając umiejętności walki mieczem, tarczą, używania danego pancerza, a także wytrzymałość (bo zbierałeś cięgi i non stop biegałeś), to premia przy awansowaniu będzie rozdzielona x3 do Siły i x2 do Kondycji. Jeśli cały czas rzucałeś czary z różnych szkół, rozwijając każdą z osobna, to najpewniej otrzymasz premie tylko do Inteligencji, Siły Woli lub obydwu z wymienionych.
Nivez,
A mógłbyś mi wytłumaczyć jak lvlować postać? Tzn tak by przy każdym zdobytym lvlu było +5 do np wytrzymałości. + 5 a nie np +2 zawsze +5.
Wiktul,
Proste jak w żadnej innej grze - biegać. Non stop. Biegać, skakać, latać, pływać... Generalnie używać tych umiejętności, na rozwoju których Ci zależy, bowiem rozwijają się one najlepiej właśnie przez ich używanie. To jak dotąd najprostszy i najlogiczniejszy system rozwoju postaci w RPG, przynajmniej w mojej ocenie.
Nivez,
Cześć jak mogę szybko poprawić wytrzymałość postaci? I zwiększyć przy każdym poziomie tak by byo +5? Jak poprawnie lvlować postać? Wojownika?
Wczytywanie...