10 Jubileusz GameExe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wroobelek,
Wielkie dzięki z mojej strony za lata dobrej rozrywki i tony rzeczowych informacji. Mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach, tylko będziecie intensywnie rozwijać portal - w końcu w niedługim czasie wyjdzie kilka świeżonek, które są w centrum zainteresowania Waszych stałych czytelników. Wszystkiego najlepszego!!!
(Ja na gexe.pl wchodzę o wiele częściej, niż na swoją skrzynkę pocztową :-P)
Hassan',
No to co, teraz kolejne 10 lat?

Fajnie, że portal stoi, fajnie, że idziemy do przodu. Zarówno od redaktorów i czytelników z tej okazji wymagam Najwyższej z Piątek:



Hurra, hurra!
Ashantir,
Sto lat GameExe!
Żeby portal przetrwał jak najdłużej w tak dobrej atmosferze jak dotychczas, aby było jak najwięcej aktywnych użytkowników na forum oraz jak największej weny dla redaktorów! Tego Ci życzę GameExe!
Obserwator,
Wszystkiego najlepszego Game Exe
Życzę całemu serwisowi dużo dobrych newsów, recenzji, użytkowników i aby forum wciąż się rozwijało
Noire Panthere,

Cytat

Nie wiem o co biega z Wilkołakiem, ale chcę! Najwyżej będę mięsem armatnim, a odgryzę się w późniejszym czasie

E tam, nie będzie tak źle. W każdym razie, poprzeglądaj sobie poprzednie rundy, a jak coś, to zawsze jest jeszcze PW


A tak poza tym...
Cóż, trochę ciężko uwierzyć, że GameExe ma aż 10 lat. I pomyśleć, że jutro miną równo 4 lata, odkąd tu jestem. Czuję się.... młodo i staro zarazem, bo gdzież mi do wieku naszego kochanego portalu?
Bądź co bądź, sto lat. A wszystkim redaktorom: niekończącej się weny i lekkich piór!
Tamc.,


Cudna to chwila, cudny to dzień. Uśmiech sam nasuwa się na usta na myśl o tym wszystkim.
Matthias Circello,
Najlepszego miejsce w sieci, na które mogłem trafić na swojej drodze I chociaż co raz mniej czasu mam na pojawianie się tu, to GE na zawsze w moim sercu <3

Zajebista robota przez 10 lat, a jeśli chodzi o ostatnie czasy, to ode mnie szczególny szacun dla Charona i Meda.
Iluandar,
1000 lat! Nie wierzę, że ten portal istnieje już tak długo. Oby portal stawał się jeszcze prężniejszy i lepszy dzięki takim miłośnikom
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Hurra, hurra! Najlepszego dla Gexe !
E.M.Thorhall,
Nie wiem o co biega z Wilkołakiem, ale chcę! Najwyżej będę mięsem armatnim, a odgryzę się w późniejszym czasie
Sosna,
Dziesięć lat, jak ten czas leci, a Gameexe jest i wciąż trzyma ten sam równie wysoki poziom, podczas gdy wiele portali na około upada przez brak chęci i motywacji ich twórców. Uszanowanie dla całej redakcji.
Trzeci Kur,
Na GameExe wchodzę tak często jak na własną skrzynkę pocztową, a więc - uszanowanko
Frey,
Super to ciasto!
Lionel,
No i pomyśleć, że z naszego portalu taka stara szprycha jest.
Vitanee,
Haha, ups.
Medivh,

Cytat

Piękna przemowa, Medziu .


Szykowałem ją 10 lat w końcu Po prostu zebrało mi się na jakieś poważniejsze chwilowe podejście

Cytat

No dobra, będę pamiętał. Ale nie trzeba było tak z imienia w newsie. Jeszcze się zarumienię.


Made my day, chociaż chyli się on ku końcowi
Ty Cruelsufferer,

Cytat

I pamiętaj... Tak, właśnie Ty.


No dobra, będę pamiętał. Ale nie trzeba było tak z imienia w newsie. Jeszcze się zarumienię.

A poza tym to co innego mogę Wam powiedzieć jak tylko: Sto lat, sto lat!
Charon,
Piękna przemowa, Medziu .
Medivh,
Łezka się w oku kręci. Widziałem wszystkie zmiany na tym portalu - wszelkie jego wzloty i upadki. Tyle lat - po co poświęcam swój wolny czas na przedsięwzięcie, jakim jest GameExe? Na pewno z chęci pozostawienia po sobie śladu w Internecie - w końcu każdy chce być jakoś zapamiętany. Na pewno dla tych, którzy korzystając z moich solucji, z uśmiechem na ustach mogli dalej posunąć się w rozgrywce. Na pewno dla tych, którzy korzystając z moich recenzji, pokierowali się moją opinią i nie zawiedli się na niej. Z pewnością też dla tych kilku osób, które przeczytają mniej popularny artykuł (recenzja "Moonstone'a", dział gier flash), ale docenią włożoną w niego pracę.

Najważniejszym jednak czynnikiem są osoby tworzące ten portal. Wielu z nas się tutaj przewinęło, wystarczy spojrzeć na "Starych druhów" w zakładce Redakcji. Wielu z nich do tej pory wspominam z uśmiechem na ustach, z kilkoma utrzymuję kontakt. I gdyby nie oni, pewnie dawno rzuciłbym to w cholerę i zajął się hodowlą jedwabników.

Pamiętaj więc drogi Czytelniku o tych, którzy w pocie czoła, czasem zaniedbując nawet życiowe obowiązki, starają się dostarczyć Ci jak najlepszej jakości materiały, w zamian otrzymując jako profit jedynie Twoje ewentualne dobre słowo. Doceń więc nas, Redakcję, a my przez kolejne dziesięć lat postaramy się przynajmniej utrzymać dotychczasowy poziom
Charon,
Hurra, hurra!Spodziewajcie się naprawdę masy wypasionych tekstów
Wczytywanie...