Jak otworzyć wrota z oczyma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

jasia,
A ja jak przechodziłam Gothica bez kodów, to na samym końcu musiałam ich urzyć;/ W grze wystąpił jakiś błąd i niestety nie miałam innego wyboru. Za nic w świecie nie mogłam otworzyć tych drzwi. Takie to trochę chamskie, żeby gre kończyć z kodami;), ale cóż. Bywa.
Ilith,
o ile pamiętam to nie ... to było w poprzednim pomieszczeniu też otwierało się jakieś drzwi
Javier,
A nie musisz może zabić strażnika jakoś tak kluczy??
Xardasss,
podejdź dość blisko do wrót i na LPM bezi uklęknie i powie cos no i si e otwiera
Ammon,

Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pon, 19 lis 2007 - 20:26 napisał

4) Kontynuujesz przygodę 

[post="93857"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chciałeś napisać "kończysz przygodę"
Redhorn Steelaxe,
1) Zabijasz czarnego maga i czytasz jego notkę (jest to niezbędne)
2) Jego kluczem otwierasz kufer (chyba w pokoju na lewo)
3) Klikasz na drzwi, on tam coś powie a drzwi się otworzą
4) Kontynuujesz przygodę
Ataru Kold,
a zwój nie jest przypadkiem w czrnym magu??
Gość_Guest*,
Czarny mag będzie miał klucz do skrzyni w pokoju obok. Tam jest oko mocy i zwój. Załóż oko mocy stań koło wrót i wypowiedz zaklęcie przez zwój który znalazłeś.
ziomek,
W moim poradnku z grą pisało że trzeba zmiażdżyć maga przeszukać jego ciała i wziąść papier(zwój otwierający tą bramę) i jeszcze klucz do skrzyni w pokoju obok(nienapisali czy po lewej stronie czy po prawej )
Briam,

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Apr 24 2007, 03:04 PM napisał

A masz oko mocy?Jak nie to poszukaj i weź(z jego ciała) zwój od czarnego maga i wrota się otworzą.A jeśli nie to na kodach.

[post="58966"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To ostatnie to raczej nie na miejscu
Jeździec Apokalipsy,
A masz oko mocy?Jak nie to poszukaj i weź(z jego ciała) zwój od czarnego maga i wrota się otworzą.A jeśli nie to na kodach.
Archol,
Skoro używasz kodów do przejścia gry, bo widać bez nich nie dasz rady, to Twoja sprawa. Ale przynajmniej nie polecaj tego innym, deprawujesz uczciwych graczy .

Z tego co pamiętam to potrzebne było jakieś zaklęcie otwierające te wrota, a magowi należy naklepać .
Ale nie jestem pewien, z powodu braku czasu już dawno nie grałem.
diego19,
A więc zrób tak jak ja zrobiłem:naciśnij C napisz marvin znów C i wtedy gdy naciśniesz K to przejdziesz przez wszystko w sekundę (ok 5 metrów) to pomaga uwierz ale nie grałem na kodach na życie tylko na tym K szybciej przechodzi sie grę
fifi01,
Mam problem nie wiem co zrobic gdy doszedłem do jakiś wrót co na nich sa jakies czerwone oczy a pilnowal ich czarny mag i nie wiem jak do nich wejsc, nie pamietam juz jak to rozdzial ale powiem tyle ze znajduje sie na wyspie na ktora przyplynelem statkiem.

POMOCY
Wczytywanie...