Wyzwalanie miast - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

razor,
Pasoro nie atakowali cię,bo po wyzwoleniu trzech miast(po trzech,a nie po czterech zaczynają atakować)musisz porozmawiać z przywódcą,wtedy wszyscy orkowie są dla ciebie wrogami
oktoffel,
Moim zdaniem nie ma znaczenia w jakiej kolejności odwiedza się miasta... Może miałaś jakiegoś buga? A moze w czasie wykonywania zadań pobocznych zrobiłas jakies zadanie które wiąże się z głównym wątkiem fabularnym i dlatego niektóre zadania zostały anulowane? Nie wiem...
Ale jeśli już pytasz to ja przeszedłem Varant w takiej kolejności i nie miałem żadnych problemów z questami: Braga, Ben Erai, Lago, Ben Sala, Bakaresh, Mora Sul, Ishtar ( ale do tego ostatniego mnie nie wpuścili bo nie sympatyzowałem z Asasynami )
Nikas,
Mam takie pytanko. Kiedys pytalam sie jakie miasta po kolei odwiedzac w Nordmar. Powiedieli ,ze to nie ma znaczenia. ,ale potem okazalo sie ,ze jednak ma,bo wiele questow nie dostalam . Dlatego pytam sie teraz jakie miasta po kolei odwiedzic w Varant?
Dziekuje z gory i czekam na odp
Pasoro,
Mnie jakoś nie atakowali.... dziwne....wyzwoliłem już dawno Geldern i te przed nim i jakoś nic..... możecie mi to wyjaśnić?
Omernon,

Użytkownik diego19 dnia Apr 14 2007, 04:20 PM napisał

Chyba po 4 miastach orkowie zaczną cię atakować

[post="58050"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dzięki....
diego19,
Chyba po 4 miastach orkowie zaczną cię atakować
Omernon,
Mam pewne pytanie... po ilu wyzwolonych miastach z łap orków, orkowie zaczną cię atakować.
Gram od nowa i wyzwoliłem chyba z 4 miasta, idę do Gelderern do wodza miasta po krótkiej rozmowie on mówi do mnie tekst: "Wyzwoliłeś wiele orkowych miast głupia Morro a teraz za to zapłacisz!".... nie jestem pewny czy po 4 czy po 3 lub po 5 miastach... to 4 liczę razem z Ardeą(pierwszym miastem do wyzwolenia).

Wybaczcie ale nie kojażę wszystkich nazw miast.
Wczytywanie...