Miecz Mistrzowski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa*,
Jedna Katana leży niedaleko grobowca Haran Ho, a drugą znalazłem w ciężkiej skrzyni
Gość_Ja robot*,
Ej ludzie nie wierzę. Tyle lat gothica i nadal nikt nie napisał że jedna katana jest w szkrzyni, można sobie sprawdzić w której, a drugą katanę podnosi się po kimś na arenie. Wydaje mi się że angar puszcza katanę ale pewności nie mam. Trzeba kogoś pobić.
Gość_dtarsvuy*,
Gość_David* przeczytałem Twój post kilka lat później i po kilkugodzinnym przeszukiwaniu Internetu w poszukiwaniu tej drugiej katany mogę powiedzieć z ręką na sercu, że odwaliłeś kawał dobrej roboty pozdrawiam
Gość_krzych*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 21:47 napisał

Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.
Gość_krzych*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 21:47 napisał

Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.
Gość_Rylley*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ktos dnia sobota, 12 stycznia 2013, 23:24 napisał

za 20.000 ale katan nie zdobylem.. nie chce mi sie łazic tak daleko

Ja kupiłem za 10k
Qwan,
A ja tak sobie gram, gram, szukam... I nagle znalazłem katanę niedaleko grobowca Horan-Ho. Po prawej stronie patrząc od wyjścia. (Jeśli nie wiesz, gdzie to, poszukaj zadań z Magami Wody.)
Gość_zajac super ziom*,
ja jedna katane znalazlem przed grobowcem horan-ho, szkielet trzymal ja w dloni a druga znalazlem w obozie orkow znajdujacym sie w bardzo wyjatkowym miejscu a mianowicie wychodzac polnocnym wyjsciem z buaresz czy bakaresz caly czas sciezka az dojdzie sie do armii topielcow, nastepnie wzdóz wybrzerza w prawo az dojdzie sie do jaskini, oboz jest kawalek dalej. oprocz tego poplynalem z tamtad do 2 wysp. na jednej znalazlem zwloki powieszonego rybaka, troche wódy, przepis na gorzalke i paczke maryski a na drugiej zajebalem kaplana ozywiencow czy cos tak i w skrzyni byl nowka niesmigany miecz paladyna bogoslawiony amen probowalem znalesc katany jeszcze w cape dan i w klasztorze ale mi sie nie udalo:(

Super ziomu odpowiedzi udzielac bedziemy tylko w jezyku polzkim, gdy sie kos nim posluguje:

a) poprawnie
b) bez wulgaryzmow
c) bez blenduf, czynionych nawet mimo braku polskich znakuff
Qwan,
Chodzi ci o Klan Młota? Nie ma tam żadnego asasyna?
Gość_piotr*,
ja wiem gdzie jest przepis na mistrzowski miecz w miesicie gdzie jest znak kowadła tam kowal asasyn kowal ma na sprzedarz
Gość_piotr*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Omernon dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 14:25 napisał

Wybacz... Tak leży w skrzynce pod cape dun i w klastorze w Nordmarze.... Dokładnie w jaskini pod Cape Dun
gdy zejdziesz na plaże będziesz musiał iść przy scianie Klifu... przy jaskini stoi parę topielców(raczej kiepscy przeciwnicy) wchodzisz do jaskini a tam tak z 5 ogrów siedzi.... idziesz dalej spotykasz parę pełzaczy schodzisz na sam dół i spotykasz chyba 2 lub 3 Smoki.... w jaskini jest wiele skrzyń otwórz wszystkie a napewno znajdziesz.... w Klastorze to po prostu jest w skrzyni....
Gość_Gość*,
Ja znalazłem jedną katane w skrzyni (trzeba ich otworzyć określoną ilość nie ważne gdzie tylko ile, np. to 26-szusta otwarta skrzynia i katana tam jest)
Drugiej nie mogłem znaleść, ale gdy doszłem do mora sul i wygrałem na arenie z Angarem to wygrałem kziężycoe ostrze oraz po rozmowie z pokonanym Angarem dostałem od niego drugą w gothicu katane (tak poprostu).Radze spróbować!
Gość_karo*,
Projekt wiem gdzie jest i wiem gdzie jest jedna katane

w mora sul znajdziesz swojego kolege z poprzednich czesci niepamietam jak sie nazywal i on ja wlasnie ma aby ja zdobyc musicie zostac mistrzem areny alezaciagnac go w jakies miejsce i z palki:D

Zas projekt znajdziecie w ben sali u kowala sell go za 20k
Gość_juehugehh*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Omernon dnia piątek, 13 kwietnia 2007, 23:17 napisał

Jedna z katana znajduje się pod Cape Dun a druga w klasztorze w Nordmarze..... Niestety szukałem cały dzień ale nie udało mi się znaleźć projektu budowy.... jak wie gdzie się znajduję to niech się podzieli...
Gość_Bezimienny*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Omernon dnia piątek, 13 kwietnia 2007, 23:17 napisał

Jedna z katana znajduje się pod Cape Dun a druga w klasztorze w Nordmarze..... Niestety szukałem cały dzień ale nie udało mi się znaleźć projektu budowy.... jak wie gdzie się znajduję to niech się podzieli...


Projekt budowy mistrzowskiego miecza można kupić w Ben Sala
Gość_DaRx*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia sobota, 14 kwietnia 2007, 21:47 napisał

Nie da sie wykuc miecza mistrzowskiego,owszem przepis jest i mozna go dostac u kowali losowo.Natomias samego miecza nie da sie wykuc,bo jest bug i jest jedna katana w calej grze.Miecz Mistrzowski jest w 36 otwartej skrzyni.A co do tych skrzyn to pod Cape Dun jest 1 skrzynia.Nie wazne gdze otworzysz te skrzynie{ np.czy w kalasztorze,czy w Okarze lub pod Cape Dun}to i tak bedziesz mial bron na ktora wlasnie "przyszla kolej"->Zobacz temat kolejnosc otwierania skrzyn.

W Gothic 3 jest jeszcze katana w świątyni Al Shedim:)
Tak na marginesie
Gość_David*,
Słuchajcie rozwiązałem problem z katanami jadna jest w któreś tam z kolei ciężkiej skrzyni sprawdzcie sobie a druga koło Ishtaru tam gdzie jest Nefarius i chce was zaprowadzić do grobowca Horan-Ho i przy wejściu jest gargulec zabijecie go a za nim jest szkielet a koło nie katana przy wejściu Dokładnie

Mam nadzieje że pomoglem:D
Gość_ktos*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cannines dnia piątek, 11 maja 2012, 15:24 napisał

projekt miecza mistrzowskiego sprzedaje jak sie nie myle Enzo z Ben Sali za chyba 30 000 ;p


za 20.000 ale katan nie zdobylem.. nie chce mi sie łazic tak daleko
Gość_Cannines*,
projekt miecza mistrzowskiego sprzedaje jak sie nie myle Enzo z Ben Sali za chyba 30 000 ;p
Gość_ALE urwal*,
miecz mistrzwoski da sie wykuc i nie chromolcie ze nie nie da trzeba dwie katany i cos tam jeszcze

Wstrzymaj się od rzucania mięsem i korzystaj z interpunkcji, grzecznie proszę. - Tokar
Wczytywanie...