dalsze kamienie ogniskujące - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kisia_fariatka,
Witaj, dziękuje bardzo. Wpisałam kod, dałam almanach i dostałam to zadanie. Dziękuje Ci bardzo!!!! Pozdrawiam
Archol,
Może po prostu wpisz sobie kod na almanach, trochę szkoda przechodzić od początku. Kliknij "b", wpisz "marvin", potem wciśnij F2 i wpisz "insert itwrfokusbuch".
kisia_fariatka,
Właśnie tak myślałam, że nie powinnam go mieć! już próbowali obudzić śniącego, zioła dla Y'beriona już dałam, dostałam polecanie udania się do Nowego Obozu, w skrzyniach w laboratorium nic nie było, oddałam kamień.... i nic. A tamte zioła o których pisałam wcześniej to jakieś poboczne zadanie.Dzięki jeszcze raz, chyba spróbuje od początku... pozdrawiam
Archol,
Jeżeli wykonasz zadanie z zebraniem ziół dla Y'beriona to Cor Angar powinien dać Ci klucz do skrzyni Cor Caloma, w której jest kamień i almanach, oraz polecić Ci udanie się do Nowego Obozu. Nie wiem jakim cudem cały czas miałaś przy sobie kamień, skoro oddaje się go Cor Calomowi jeszcze w drugim rozdziale. Zarówno kamień jak i almanach były wykorzystane podczas przywołania śniącego więc nie powinnaś go mieć.
kisia_fariatka,
wykonałam już wszystko możliwe, oprócz zebrania codziennej "dawki" ziela. Ale mam je dostarczyć Cor Calomowi a już go nie ma:( Co teraz? Dzięki za odpowiedź
Archol,
A czy Cor Angar wysłał Cię już do Nowego Obozu? Może po prostu jesteś na zbyt wczesnym etapie gry. Wykonaj najpierw wszystkie zadania zlecane w obozie sekty, począwszy od cmentarzyska orków do zbierania ziół dla Y'beriona. Wtedy zostaniesz odesłana do NO.
kisia_fariatka,
Nie wiem jakim cudem ale kamień miałam cały czas ze sobą. Myślałam, że tak ma być bo to stara gierka. Gdzie jet ta skrzynia? w laboratorium są tylko dwie i nić w nich nie ma. zacząć od początku?
Archol,
Musisz oddać Saturasowi także almanach, było on w skrzyni Cor Caloma razem z kamieniem ogniskującym.
kisia_fariatka,
witam, nie dostaję zadania odnalezienia pozostałych kamieni ogniskujących. Byłam u Saturasa i dałam mu pierwszy kamień i nie dostałam żadnego zadania. Z kim jeszcze mam pogadać?
pozdrawiam
Wczytywanie...