Problem w ruinach Illefarn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Zabicie Umbrowego Kolosa nie powoduje pojawienie się krasnoludzkiego ducha. Tak się dzieje w przypadku Golema oraz krasnoluda we wschodniej części. Ten z zachodniej pojawia się automatycznie po przejściu na wyzwalacz. Tak przynajmniej wnioskuję z Aurory. Spróbuj aktywować skrypt 24_tr_spspiri_en w grze. Może pomoże.
Gość_Gość*,
Chodzi o jednego z krasnoludzkich duchów. Ten, który pojawia się po zabiciu bodajże straszliwego umbrowego kolosa czy jakoś tak, nie pamiętam nazwy. Za pierwszym razem jak grałem, to najpierw zabiłem wszystko, co się rusza i na drzewo nie ucieka - pojawiły się wszystkie duchy, już na niebiesko, w tym ten. Odprowadzałem je po kolei i gdy poszedłem po niego, nie było go. Przeszukałem całą lokację i nic. Kolejnym razem najpierw zabiłem golema, odprowadziłem ducha, potem zabiłem kilku nieumarłych i odprowadziłem ducha, który pojawił się koło zwłok i sterty czaszek, a gdy zabiłem kolosa, kolejny duch już się nie pojawił, mimo lokacji całkowicie oczyszczonej z nieumarłych. I tak było kilka razy.
Lionel,
Który konkretnie duch? I co to znaczy nie pojawił się? W sensie był i zniknął, czy jak już go trochę poturbowałeś, to się nie aktywował.
Gość_Gość*,
A ja mam problem z tymi duchami - nie pojawia mi się jeden z krasnoludzkich duchów. Gdy grałem za pierwszym razem, pojawił mi się, ale gdy odprowadzałem innego do drzewa i wróciłem - nie było go. Wczytałem wcześniejszy zapis, jeszcze raz przeszedłem lokację, pojedyńczo zabijając nieumarłych i odprowadzając każdego z duchów z osobna, a wtedy szósty duch w ogóle mi się nie pojawił. I tak kilka razy. Co robić?
Iluvatar,
Heh światełka to był banał ... jak zobaczyłem że się wracają, gdy wszystkie były wyłączone to po prostu zacząłem po kolei włączać )
Amras Leralonde,
A ja wręcz przeciwnie ;p Chociaż to akurat trudne nie było (ze światełkami poradziłem sobie w jakieś 10-15 minut). Najgorsze były chyba walki z tymi czerwonymi nieumarłymi.
Courun Yauntyrr,
Tylko nikt nie powiedział, że mogą się cofać jak wszędzie ciemno Dziękuję, poradziłem sobie. Kocham takie zadania...
Amras Leralonde,
Najlepiej pozabijać wszystkich nieumarłych na poziomie co by nie zaczepiały jak będziesz się światełkami bawił
Iluvatar,
Ehh
Wyłączasz all światła na drodze która będzie szedł ten duch i naciskasz LPM na niego ... on idzie jakiś odcinek po czym się zatrzymuje ... światło które minął włączasz i klikasz na niego dalej i tak dopóki nie dojdzie do drzewa ... (prościej chyba nie da się tego opisać )

BTW
Możesz zabić wszystkich nieumarłych bo będziesz miał PD ale głownie chodzi o tych co pilnują duchów (po zabiciu ich duch sie pokazuje)
Courun Yauntyrr,
By nie zakładać nowego tematu. Mam problem z jednym z posągów z Rytuału w Ruinach. Chodzi o posąg, który znajduje się w jakiejś bibliotece pełnej nieumarłych - o wszystkim mówi Balaur - mam przyprowadzić duchy do posągów, ale nie mam pojęcia jak to zrobić - wiem, że potrzeba pokombinować z latarniami, ale jak je gasić, w jakiej kolejności ? Inne pytanie - zabić należy wszystkich nieumałych na całym poziomie ?
Gość_adam*,

Użytkownik Mikiolajek dnia wto, 03 lip 2007 - 13:43 napisał

Mam taki sam problem jak Guest przyjeżdżam do ruin Ifilien i nie moge aktywowac pierwszego posągu bo pojawia się notka" Niepowodzenie:obiektu nie można używac w walce".O co tu chodzi????Prosze o pomoc!!!

[post="72673"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ja mam ten sam problem z tym
ja mam nie wiem jak kolega z sieci ściągniętą grę z dc
pomocy bo stoie i nie wiem co mam zrobic
Mikiolajek,
Mam taki sam problem jak Guest przyjeżdżam do ruin Ifilien i nie moge aktywowac pierwszego posągu bo pojawia się notka" Niepowodzenie:obiektu nie można używac w walce".O co tu chodzi????Prosze o pomoc!!!
Heliocentryk,
miecz posiada przywódca orklinów. Posągi są w lokacjach oznaczonych na minimapie.
Gość_Guest*,
chyba mam jakiegos buga w grze. Pewnie jakas chora wersja;/
Wasabi,
ale ten kto zrobił piąty odnajdzie się pózniej
Gość_Guest*,
własnie tego odrazu jak sie wchodzi do ruin nie moge aktywować. Gdy klikam na niego to wyskauje mi komunikat ze niemozliwe jest otwarcie tego przedmiotu w walce. WTF ?
Geralt Blake,
piąty zostanie zniszczony, wiec dupa;/
Gość_Guest*,
Jeden jest jak wchodzisz do ruin, drugi w swiątyni, 3 w tej wieży Goblinów, 4 w tych ee kopalniach heh a zeby znaleźć 5 musisz przejsc przez portal ale otworzy się dopiero gdy znajdziesz tamte 4
Gość_Guest*,
mam pytanie. Gdzie sa te smieszne posagi? 3 znalazłem w tych ruinach. Gdzie sa 2 pozostałe? Jeden tam na poczatku jest ale nic nie moge z nim zrobic a gdzie jest 5 tego juz nie wiem. Pomocy
Iluvatar,
Hehe to trzeba sie leczyć
Wczytywanie...