Pancerz, ciężki czy lekki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Danielek 69*,
Lekki pancerz ma perk który daje 50% regenu kondycji ;p ciężki pancerz tego nie ma tylko ma perk który sprawia że mozesz skakać z większej wysokości na glebe hehe wole lekki pancerz ale cięzki thunderbird armor zajeb... wygląda ;p
Mortton,
zależy od rasy. ja zawssze gram wojownikiem więc ciężki. w połączeniu deadryczny claymore + zbroja jesteś jak czołg.
Zola,
Trochę głupio zakładać temat o pochodni
Luyanki Werpolterop,
Dziwne bo u mnie pochodnia była w co 3 beczce.
PS. Następnym razem nie pisz na jakimś temacie to co chcesz tylko załóż własny temat.
Zola,
A kto Ci powiedział, że sprawdzam jedną??Co za człowiek.Sprawdzałem każda która napotkałem.
Luyanki Werpolterop,
Załatw sobie zaklęcie światła lub dokładniej poszukaj pochodni, a nie że sprawdzasz jedną i myślisz że w każdej są.
Zola,
Ja jestem wojakiem więc noszę ciężki pancerz.Poza tym nie czuje się dobrze w lekkiej

A co do pochodni to nie ma w żadnych skrzyniach i beczkach a mi zależy na kupnie po 30 sztuk a nie jednej
Pyjak,
Hahaha Pochodnię powiadasz. Najlepiej daj spokój z kupowaniem, znajdzie się w jakiś beczkach lub skrzynkach ;p

A Zola przydało by się na temat.
Zola,
Gdzie można kupić pochodnię?
Pyjak,
Oba pancerze ale najlepszy jest LP, czemu porównajcie Mistrza Cięzkiej Zbroi ubranego w Dremora Set i Mistrza LP ubranego w Szklany set albo Elfi ;p Mistrz LP dostaje premię +50% do obrony jeśli jesteście ubrani w cały set Lekkiego Pancerza czyli: Hełm, Kirys, Rękawice, Nagolenniki, Buty. Nie pamiętam co jest przed mistrzem ale tuż przed nic nie zajmuje Lp, a CP trzeba być mistrzem aby nic nie zajmował. A jeśli to wam pomoże znam pewien bug z gry: W Oblivionie są rozrzucone 3 Kamienie które przyzywają Dreastyczne itemki:
-Jeden z kamieni przyzywa chyba Zaklęty Sztylet, i rękawice
-Drugi Dreastyczny Miecz dwuręczny i Kirys
-Trzeci Łuk i Hełm

Nie pamiętam czy jest 4, ale nie ważne. Można też kupić zwoje z takimi rzeczami tak samo działają ale one szybciej znikają
Przejdźmy do sedna sprawy: Gdy przyzwiemy coś to na określony czas, ale da się to ominąć ;] Np: Przyzywamy na odpowiednim kamieniu Łuk i hełm, [a będzie potrzebny młotek płatnerski aby oszukać czas] No i dobra czas płynie, ale zobaczcie że nie da się tego ani wyrzucić aby rozbroić. Jak macie przyzwana broń to prosto jest jazdobyć, po prostu atakujemy wroga a potem zanim czas upłynie naprawiamy go. Następnie szybko go wyrzucamy poza nasz Eq [Teraz się będzie dało] Ze zbrojami jest podobnie lecz przeciwnik musi nas zranić w ową część zbroi żebyśmy mogli naprawić.

Tak uzyskane rzeczy zajmują 0 miejsca w eq, ale też nic nie kosztują, jednak + jest to że mamy najlepszą broń w grze [Dreastyczny Miecz Dwuręczny] który nie zajmuje nic a obrażenia ma największe [Większe niż prawdziwy Dreastyczny Miecz Dwuręczny który dużo miejsca zajmuje] A pancerze też są niezłe w obronie i też nic nie zajmują ;] Enjoy ;p
Luyanki Werpolterop,
Lekki pancerz jest dobry, ale ciężki znosi więcej obrażeń, lecz niestety o wiele trudniej w niej się poruszać.
Eris Delair,
Ja osobiście wolę lekki pancerz, bo zazwyczaj bardziej pasuje do klasy, którą gram. Trochę głupio wygląda leśna elfka-łuczniczka, biegająca po polach w ebonowej zbroi...Ale gdybym grała silnym wojem na pewno wybrałabym ciężkie pancerze.
Luyanki Werpolterop,
Ja tam polecam ciężką zbroję, dla mnie nie ma nic lepszego niż taka zbroja, chociaż na początku gry jest problem z udźwignięciem tego ale w późniejszych etapach gry, jak będą trudne stwory, będzie się opłacać.
Lenwe,
Ja zawsze mam po równo ciężkiego i lekkiego. Mój ulubiony sposób na grę to:
-Zostawić cały wysoko levelowy śmieć w chatce
-Biec przez las i rozebrać z pancerza pierwszego atakującego nas gostka(oczywiscie po pokonaniu go:D)
Stawiam na wygląd nie na obronę. Statki pancerza można nadrobić umiejętną grą, a pancerzowi który ma boskie własności obronne dobrymi chęciami wyglądu nie zmienisz(chyba, że edytorem:D).
Vitkacy,
Ja zostaje przy lekkich bo gram zawsze Imperialem Thiefem to zajefajnie jest. Nie chrzanie się w lesie, a i rzadko walczę wręcz bo lepiej na niewidzialności lecieć ;]
mjuzik96,
Lepsza lekka bo na poziomie Ekspert nic nie waży a poza tym gram złodziejem.
Orcownik,
Niestety, wszystko zależy od klasy postaci. Ale jednak w obronie ciężki panc jest nie do pobicia, fajny jest deadryczny i smoka cesarskiego
Gość_Guest*,
Ja wolę lekką zbroję bo gram jako złodziej i ta zbroja jest mi najbardziej przydatna ponieważ mam mało siły i mniej waży
matriotto,
w oblivionie wole ciezkie ladnie wygladaja na moim orku i sa naprawde mocne
MaxRajder,
tylko jak se nabijesz c panceż do 100 a inne wsp zostaisz pujdziesz pare razy spac to lukniesz że słabo ci likwidowanie przeciwnikow idzie już to prubowałem tylko ze z magią wracając do tematu pancerzy to zależy od tego co chcesz osiagnąc ja tam biore futrzany panceż(hyba najlzejszy) biore łuk i nikt mi nie podskoszy biegne w tyl i strzelam ile wlezie (najlepiej wziaśc zodjak rumaka) wszystko pada ogry minotałry i nie tracisz hp
Wczytywanie...