Total Overdose - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Quartz,
Gierka fajna, super muza, fajne bronie, fajne różne skoki (i te spowolnienie czasu BOMBA)
ALE
ale gierka strasznie krótka. Jak się dobrze zabierzesz to tak z 2 dni i koniec.
I to jest jej jedyny minus

Lecz ogólnie polecam
Aidan,
grałem fajna muza i kombosy
FurryThales,
Coś jak klon GTA, tylko że meksykańskie klimaty + trochę bonusów. Nawet ciekawe ale to jest gra tylko na 1 raz :s. 2gi już nie ma ochoty się do niej wracać
Verthogh,
CD-Action? W grudniu czy styczniu chyba.
Saimar,
Pomysł ciekawy. Gra nie ukrywając jest nasycona humorem i przepełniona fajną muzyką. Wspomniane combosy są ciekawym urozmaiceniem, które nie ukrywając wnosi sporo do gry. Jednakże całość uważam za nudną i niedopracowaną. Niegdyś jak dobrze pamiętam była w jakimś czasopiśmie komputerowym...
Verthogh,
A ja GTA. Jedyne, co jest fajniejsze w Total Overdose to kombosy i bullet time'y
Diego158,
Ja grałem. To prawda muza niezła. Lecz bardziej woje SCARFACE lub Godfather
Verthogh,
Napisałem to dwa posty wyżej...
Kaliousehio,

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Apr 12 2007, 04:16 PM napisał

Dla mnie super giera i do tego ma naprawdę super piosenki.Tylko szkoda,że taka krótka.

[post="57958"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


NO, muzyka jest suuper..
Jeździec Apokalipsy,
Dla mnie super giera i do tego ma naprawdę super piosenki.Tylko szkoda,że taka krótka.
Verthogh,
Grałem, całkiem fajna, ale szybko mi się znudziła. I najgorsze było to, że plecy bohatera zasłaniały 75% ekranu (jak się stało w miejscu). Ale soudtrack super Jakby ktoś nie wiedział, dwie najlepsze piosenki:
1. Molotov - "Que No Te Haga Bobo Jacobo"
2. Delinquent Habits - "Return Of The Tres"
Kaliousehio,
Czy grał ktoś lub chociaż słyszał o grze akcji Total Overdose?
Wczytywanie...