Problem z kluczem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Patton,
Ryba związana z zadaniem jest tylko jedna. Ma ją bandyta w jaskini koła farmy Akila i jest tam "śmierdząca notatka" z którą idziemy do Halvora sprzedawcy ryb w dzielnicy portowej i możemy go dzięki niej wsadzić za kratki lub kupić kilka innych "ciekawych" rybek osobiście wole go zapuszkować bo jest z tego większy zysk
Raphagorn,
Dużo jest pozszywanych ryb z bonusami - i takimi konkretnymi, zwykle związanymi z jakimiś misjami (klucze, notatki, listy) i bardziej ogólnymi (np. wytrychy).
Kaliousehio,

Użytkownik Verthogh dnia Apr 9 2007, 02:39 PM napisał

Pamiętam, że chyba w jaskini koło farmy Akila była jakaś pozszywana ryba, ale nie pamiętam, co w niej było i co trzeba było z tym zrobić...

[post="57694"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To była notatka ...
Verthogh,
Pamiętam, że chyba w jaskini koło farmy Akila była jakaś pozszywana ryba, ale nie pamiętam, co w niej było i co trzeba było z tym zrobić...
diego19,
Tak masz racje ten klucz jest w sakiewce . A tak dla wiadomości wiecie że znalazłem rybę w której był jakiś klucz tylko nie wiem do czego prosił bym o pomoc w tej sprawie
Verthogh,
Heh, też miałem ten problem. Dopiero potem się zorientowałem, że dała właśnie sakiewkę O ile się nie mylę, tam było też 10 wytrychów.

Użytkownik obsydian20 dnia Apr 8 2007, 05:03 PM napisał

Jak co to ten post troche wyżej jest mój Zapomniałem się zalogować za co przepraszam.

[post="57601"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Używaj opcji autologowania
obsydian20,
Jak co to ten post troche wyżej jest mój Zapomniałem się zalogować za co przepraszam.
Gość_obsydian*,
Jeżeli dorze pamiętam to żyby mieć klucz musisz otworzyć sakiewke.Hanna daje ci sakiewke w której jest klucz.
Kaliousehio,
Mam taki problem. Może tu bug, a może nie... W każdym razie oddałem Księgę Długów Lehmara właścicielce gospody "pod senną sakiewką", napisało mi się "jeden przedmiot - otrzymano". Tymczasem sprawdzam w ekwipunku, a klucza nie ma. Płynę na wyspę, próbuję otworzyć skrzynię i bohater mówi, że bez właściwego klucza tego nie otworzy. A ta kobieta mi dała klucz!
Wczytywanie...