Gothic Film Historia trzech Bogów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

buuts,
Nareście dobry film o gothicu... Nie jakiś z lektorem IVONA ośmieszający tę wyśmienitą gre.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Filmik bardzo dobry .
Kubski,
Osobiście filmik mi się podobał. Jest niesamowicie klimatyczny. Myślę, że mógłby robić na zachętę dla ludzi, którzy do tej pory nie byli przekonani do Gothica. Muzyka w tle pasuje i świetnie komponuje się z charakterem opowiadania i ilustracjami. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze tworzy filmik z tej starej gierki z nowymi pomysłami, a nie powielając schematy i wciskając między nie tonę gimbusiarskich tekstów i zachowań.

Mówiąc szczerze - na temat podkładania głosu - raczej Ci nie mogę pomóc, ale na YouTubie działa wielu twórców machinimy z tej gry. To z kolei oznacza, że masz szerokie pole do popisu, a już szczególnie, że dubbingowanie filmów z Gothica jest dość popularne. Napisz do kilku z nich, byle tych z niższych warstw (tj. takich, którzy mają niezbyt dużą ilość widzów) i popytaj. Ja w czasach średniowiecza tak robiłem i nie wyszło mi to na złe
Charon,
Rewelacyjny filmik
Evoken,
Witam, zrobiłem niedawno filmik i prosiłbym was o jego ocenę, np: co wypadałoby zmienić a co poprawić.
Film opowiada o Bogach w gothicu, połączyłem dość nie typowy motyw(tak mi się wydaję) połączenia kazania Vatrasa i ilustracji tego
Od razu uprzedzam ,że nie jest to kolejny śmieszny filmik z kazaniem Vatrasa jakich jest pełno na youtube. Mam nadzieję ,że wam się spodoba, możecie także podawać mi pomysły na temat kolejnych filmów i czy taki sposób przedstawiania tego jest w porządku.

Link: http://www.youtube.co...?v=0AXBwELA4wA


przymierzam się także do zrobienia kolejnego filmu na temat gothic 2 NK.
Tym razem jednak trochę inaczej, otóż zamierzam w formie filmiku zamieścić całą historię jarkendaru zza czasów swojej świetności oraz co i dlaczego doprowadziło do wojny domowej. Film będzie jako pokaz różnych ciekawych screenów oraz w tle opowiadania historia Jarkendaru, tekst już mam napisany i teraz wysuwam się z prośba do was czy jest ktoś chętny do współpracy aby podkładać głos? Film dużo lepiej by wyszedł gdyby był podłożony głos niż sam tekst czytany. Takie coś już się przyjęło jak widać na youtube, jest kilka kanałów z lore series, które opowiadają właśnie historię różnych gier(najczęściej jest to the edler scrolls) i takie filmiki się podobają(Oczywiście wszystko to po angielsku). W Polsce jeszcze takiego czegoś raczej nie widziałem.
Mogę wam pokazać taki przykładowy film: http://www.youtube.co...?v=XzYReILHxkk


A jeśli ktoś wie gdzie owej pomocy szukać, prosiłbym o podanie info
Wiem, że pewnie nikt się nie zgłosi do pomocy albo czy ktokolwiek to przeczyta ale warto spróbować.
Wczytywanie...