Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,

Cytat

Podczas pisania tematu:

Pamiętaj, aby być konkretnym. Swój problem opisuj dokładnie, nie szczędząc podawania szczegółów. Dzięki temu więcej osób będzie mogło ci pomóc.
Pamiętaj, by odpowiednio nazwać temat. NIGDY nie nazywaj tematu: „pomocy”, „problemik”, „help”. Nazwa tematu ma mówić o czym ten temat jest. Ułatwi to zarówno życie tym, którzy chcą ci pomóc, jak i tym, którzy będą szukać odpowiedzi po tobie.


Odnośnie nazwy tematu.
Favandrel,
Dzięki za odpowiedź Wszystko wiem
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Możesz zacząć każdy nową i nie robi to dużej różnicy (W Masce Zdrajcy, jeśli masz poniżej chyba 17 poziomu, to i tak awansujesz na 18, o ile nie masz zmnejszonego od rasy, to wtedy odpowiednio mniej).
Favandrel,
No mój i tak już wprowadza chaos wśród magów i kapłanów przeciwnika, ale zrobię tak jak napisałeś. Druga sprawa...Jak sprawa wygląda z dodatkami(mam zainstalowane wszystkie na najnowszym patchu) Mogę zacząć każdy z nową postacią? Czy będzie to ciężkie? Bo np. w NWN: Shadows of Undrentide można było bez problemu stworzyć nową postać i przejść nią dodatek.
Lionel,
Na twoim miejscu zrezygnowałbym w ogóle z klasy Złodzieja Cienia z Amn, bo ma on podobne premie, co Tancerz Cieni, który zapewnia później znacznie lepsze premie do ukrywania się i ataków z zaskoczenia, do czego powinien dążyć Łotrzyk, chcący siekać wrogów. Zdecydowanie powinieneś porzucić siłę na rzecz zręczności i wykorzystać atut Finezja w Walce, bo inaczej tracisz porządną część premii. Sztylet i krótki miecz mogą być, to klasyczne połączenie.
Favandrel,
Witam, mam kilka pytań doczytączych tej wspaniałej gry

Moja postać wygląda tak Łotrzyk(13)Złodziej Cienia z Amn(2)Tancerz Cieni(1)
Jak poprowadzić ją dalej ? Wydaje mi się że Tancerz Cieni na 1 lvlu wystarczy, bo tylko to ukrywanie na widoku jest bardzo dobre z jego umiejętności.
Druga sprawa, czy siła u złodzieja się przydaje? Co prawda zręczności mam dużo więcej, nie używam finezji w walce a i tak mój łotrzyk wprowadza chaos i spustoszenie w szeregach wrogów.
Rozwinąłem u siebie walkę dwoma broniami, walcze sztyletem i krótkim mieczem jak Artemis Entreri(chociaż nie wiem czy do końca, bo nie przypominam sobię by jego miecz opisany był jako długi czy krótki, jednak do skrytobójcy chyba bardziej pasuje krótki )
Jakie macie sugestie co do mojej postaci ? Co zepsułem i czy można to naprawić ?
Wczytywanie...