Zabójcy z Luskanu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Cieszę się. Solucja została też poprawiona.
Favandrel,
@Up

Sprawdzę ten trop i zdam relacje Dzięki.

[Dodano po 5 godzinach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia czwartek, 14 listopada 2013, 14:20 napisał

A udaj się do Portu Llast, bo chyba tam się to aktywuje. Na razie nie mam dostępu do Aurory, więc na ten czas nie sprawdzę.


Zrobiłem tak jak napisałeś i zadziałało. Upragniony płaszcz drowów fajny, jednak spodziewałem się jakiegoś czarnego z srebrno-białym pająkiem
Ogólnie trochę dziwne że mnie zaczepili skoro działali zapewne na polecenie Czarnego Gariusa, a ten zginął przed spotkaniem z nimi, chociaż sens jest też w tym że pozostałe wieże ogłosiły nagrodę za moją głowę za upokorzenie ich podczas procesu(Luskanu) Tak czy siak, wszystko jest tak jak być powinno. Dzięki za pomoc
Lionel,
A udaj się do Portu Llast, bo chyba tam się to aktywuje. Na razie nie mam dostępu do Aurory, więc na ten czas nie sprawdzę.
Favandrel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik RampaThor dnia czwartek, 14 listopada 2013, 13:21 napisał

Z tego co wiem to powinni cię zaatakować podczas pierwszej podróży, po zakończeniu rozprawy. Spróbuj wczytać poprzedniego sejwa, może pomóc


Też tak myślałem bo zajrzałem do solucji. Już trochę za późno na to bo jestem już trochę dalej Jednak może przed 3 rozdziałem spróbują mnie zaatakować.
RampaThor,
Z tego co wiem to powinni cię zaatakować podczas pierwszej podróży, po zakończeniu rozprawy. Spróbuj wczytać poprzedniego sejwa, może pomóc
Favandrel,
Witam, sprawa wygląda tak że po rozprawie, podczas najbliższej podróży dokąd kolwiek powinni pojawić się nasłani zabójcy z Luskanu. Otóż podróżowałem kilka razy poza Neverwinter i nie wpadłem na nich, ani oni na mnie. Zależy mi by zdobyć ten płaszcz drowów bo to chyba moja ulubiona rasa z całego Forgotten Realms i czaję się na tych zabójców chyba bardziej niż oni na mnie, no ale się nie pojawiają.
Wczytywanie...