Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
W takim razie cos nie tak z wersja gry. Pirat?
Slaughter666,
Gdzie dokładnie znaleźć na tej stronce 'te' pliki? Czy aby jednak na pewno winne temu są save'y? Początkowo tak pomyślałem i sprobowałem ponownie, zupełnie od nowa zacząć grę. No i zastałem problem w tym samym momencie co wcześniej

[Dodano po chwili]

Próbowałem z kopiowaniem odpowiednich plików do save'ów, próbowałem też robić dokładnie to co jest napisane w pomocy technicznej cd-projekt. Niestety bez rezultatu
Atis,
W każdym sejvie znajdują się pliki odpowiadające za lokacje. Jeden z tych plików musi byc uszkodzony. Polecam wejście na gram.pl gdzie można ściągnąc te właśnie pliki. Wystarczy je wypakowac do folderu z sejvem i wszystko działa.
Slaughter666,
Niedawno zacząłem grac w NWN 2 w wersji angielskiej. Niestety nie doszedłem zbyt daleko przez pewien bardzo denerwujący błąd. Otóż po wykonaniu kilku pierwszych zadań, otrzymuje polecenie aby wyruszyć do neverwinter. Po drodze muszę udać sie do lokacji o nazwie 'weeping willow inn'. Gdy otwiera sie okno w wyborem celu podroży wybieram ww lokacje i klikam na przycisku 'travel'. I w tym momencie dokładnie 'nic' sie nie dzieje, żadna lokacja sie nie wczytuje. Proszę bardzo o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
PS.
Instalowanie najnowszych patch'y oraz sterowników nie pomogło.
Wczytywanie...