NWN w internecie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

DeBe,
Wolę trochę poczekać aż się cena obniży do 30,20 zł bo pewnie niedługo taka obniżka będzie.
Ornikiel,

Użytkownik Ashgan dnia Mar 29 2007, 02:06 PM napisał

To też może zrobić, ale są szybsze i tańsze sposoby

Poszukaj sobie kluczy instalacyjnych do NWN na necie, a napewno znajdziesz jakiś działający. Nie bierz ze strony cracs.am czy tego typu badziewi tylko szukaj po tych bardziej zaufanych.

[post="57036"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






Jesoooo czy wy naprawdę jesteście tacy twardo głowi. NWN kosztuje teraz 40 złotych. 20 podstawka i 20 dwa dodatki razem. Ja sam tak kupiłem. Gram na wypasionym serwie i nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej na to. Ja rozumiem nie każdy ma kasę. Ale jeśli gra sprawia mi wielką przyjemność i wiem, że będę grał w nią jeszcze wiele godzin to kupuję oryginał natychmiast.
To nie jest 180 czy 100zł. żeby nie można było odmówić sobie piwa i kupić grę. W zamian masz pewność, że jak coś się pieprzy to piszesz do serwisu i pomogą ci rozwiązać problem. Do tego dostajesz kupony na kupno gier taniej, więc jeśli kupisz podstawkę za 40 zł to możesz zamówić dodatek za 12 zł chyba czy 15.
Już kiedyś się wypowiedziałem o jeszcze innych plusach zakupu oryginału, więc tu nie będę.

Odpowiadając na temat. Kup oryginał[40 zł] Kilka kliknięć i masz już listę serwerów. Jak byś go miał to ja bym ci podał adres do bardzo fajnego gdzie klimat to podstawa, a mistrzowie gry zadbali o to by jeszcze ulepszyć grę o wiele dodatków. I jeszcze jedno. 40 złotych i to koniec. Nie płacisz nic miesięcznie jak w Wowie czy coś. Więc myślę, że to cholernie dobra transakcja.
krag,

Cytat

Kupić oryginał... Proste tongue.gif


To też może zrobić, ale są szybsze i tańsze sposoby

Poszukaj sobie kluczy instalacyjnych do NWN na necie, a napewno znajdziesz jakiś działający. Nie bierz ze strony cracs.am czy tego typu badziewi tylko szukaj po tych bardziej zaufanych.
Tokar,

Cytat

A od czego zależy czy będę miał klucz zbanowany? Bo chyba mam, jak próbuję się połączyć to pojawia się komunikat "Zbanowano cię". Czy da się coś z tym zrobić?


Kupić oryginał... Proste
DeBe,
A od czego zależy czy będę miał klucz zbanowany? Bo chyba mam, jak próbuję się połączyć to pojawia się komunikat "Zbanowano cię". Czy da się coś z tym zrobić?
krag,
Nie. Nie trzeba mieć oryginalnego. Ja osobiście pewien okres czasu grałem na piratce. Miałem akurat to szczęscie, że klucz nie był zbanowany ani zablokowany. Jeżeli posiadasz takowy to nic nie stoi na przeszkodzie gry w necie.
DeBe,
Czy koniecznie trzeba mieć oryginalna wersję NWN, aby grać z innymi?
krag,
Jeżeli masz oryginalny klucz i zarazem grę nie zbanowaną w sieci to możesz się połączyć z menu.

Chętnie opisałbym co i jak, ale tak sie składa że płyta nr 2 do NWN jest w zlym stanie i nie do konca da sie zainstalowac.

Wystarczy że potrfisz czytać [jeżeli masz polską wersję] lub znasz angielski i bez żadnych pomocy zagrasz sobie.
Ja dostałem się do gry za pierwszym razem.
DeBe,
Jeśli był już ten temat to sorry, ale nie mogłem znaleźć. Zaczynam dopiero grać w NWN, ale chciałbym kiedyś zagrać przez neta, i jakby ktoś mógł to niech mi napisze co muszę zrobić żeby się połączyć z serwerem itp. Albo niech wklei linka gdzie jest to opisane, czy odeśle mnie do tematu gdzie już to było.
Wczytywanie...