Udziały kopalni i przedmiot poszukiwacza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

obsydian20,
Udziały mozna było kupić też od takiego kolesia koło kopalni która znajdowała się koło słonecznego kręgu.
O co do tych almanachów to w górniczej dolinie w zamku był taki koleś co bał się chsząszczy i on go ma:)
Patton,
oprócz tycz wymienionych powyrzej udziały są też rozprowadzane w mieście musisz popytać handlarzy na targu, rzemieslników oraz właścicieli knajp.

A co do przedmiotu poszukiwaczy to musisz znaleźć opentanego i zabrac mu Almanach opentanych i oddać Karrasowi a jeżeli jest to pierwszy twój almanach to Pyrokarowi a Karrasowi dopiero drugi.
(Te almanachy na pewno mają: Vino na farmie Lobarta i Fernandow w górnym miescie, oprócz tego almanachy będą mieli ale nie wiem czy już w 3 rozdziale Bromor (czy jakoś tak)-czerowna latarnia i Sekob ale to już dostaniesz liste od Pyrokara)
Assantini,
Udziały spzedawane sa
*na farmie najemników u pewnej kobiety ktora stoi obok budynku dla chłopów
*w karczmie poza miastem
*od żony Sekoba
Voldi,
Witam, a ja mam znowu pytanka hehe.
W 3 rozdziale gry mag Karras chyba(ten co uczy przywoływań istot) dał mi misję przynieść jakiś przedmiot należący do poszukiwaczy i w tym problem bo ja nie wiem jaki to przedmiot mam przynieść... Powiecie jaki to?
I drugie pytanko też z misją: W 3 rozdziale Serpentez czy jak mu tam(ten co daje mi misję zabić magicznego golema w 1 rozdziale) dał mi misję znaleźć wszystkie fałszywe udziały w kopalniach i znaleźć tego co rozprowadza te udziały to to już znalazłem tylko nie wiem kto jeszcze sprzedaje... powie ktoś


PoMoCy~!
Wczytywanie...