Gothic chodzi 2 razy szybciej niż powinien - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Ufo588*,
Ci co piszą, że te szybkie zmiany pogody i dni są przez sprzęt komputera, to sie tak na tym znają jak im wpadło do głowy... Też mam właśnie taki problem, aa gra na moim sprzęcie nie mogłaby iść na mniejszych detalach, bo było by to kpiną
Też szukam odpowiedzi...
Gość_Guest*,
przepraszam ze odswiezam:P Ale sam wymyslilem to statnio i sie musze podzielic radosna nowina^^

odpalasz gre wciskasz crtl+alt+delete wybierasz zadanie = Gothic 3 naciskasz prawym myszki na "ustaw koligację" wylaczasz jeden z procesorów

Mialem to na athlonie 2x2,2ghz. Szybkosc gry zmniejsza sie o jakies 4fps
(do windowsa XP , Visty nie mam:P)
Gość_Guest*,

Użytkownik Guest dnia pon, 13 sie 2007 - 09:21 napisał

A mi nie tnie Athlon x2  4,2  2 GB ram 800 mhz, GF 8600 521 mb
też miałem problem z tymi dniami wystarczy zainstaloać amd optimalizer
z katalogu support na płytce z grą pozdrawiam MarioPL

[post="79186"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



lol? ja mam procek Intela (E6420) i mi tez dni i noce zapierdzielaja jak walniete niewiem co robic. podejrzewam, ze to przez dwa rdzenie
Gość_Guest*,
A mi nie tnie Athlon x2 4,2 2 GB ram 800 mhz, GF 8600 521 mb
też miałem problem z tymi dniami wystarczy zainstaloać amd optimalizer
z katalogu support na płytce z grą pozdrawiam MarioPL
Pasoro,
GIII, nie ważne na jakich kompach. Zawsze będzie się ciąć.
Gość_Guest*,
Ja mam lepszego kompa i gram na niskich detalach, a mimo to czasem mignie mi dzien w noc i podczas zapisywania gry widze "289 dzien" albo inna odlegla liczbe
złodziej,
Dodam tylko, że jak ktoś tego nie odnalazł to jest to w folderze Support.
BogdanS.,
Jest to spowodowane tym, ze posiadasz dwurdzeniowy procesor AMD. Na plytce z Gothic III masz patch na takie procesory. Zainstaluj go i bedzie po problemie.
Pasoro,
Ja nie rozumiem, przecież jak ci sie tnie to se zmniejsz detale, to na logikę oczywiste jest. Pomyśl trochę a nie zakładasz temat..... Ja osobiście gram na najwyższych detalach i mi sie nie tnie (no czasem) Ale jak jeszcze nie miałem dobrego kompa to grałem na najniższych detalach.....! Ludzie myślcie trochę! Może masz zawalone na dysku? Zobacz ile masz miejsca. Pokombinuj, pomyśl! ;o
Kafi,
Co ma problem do tematu???????

Wracając do problemu:
Mi też się tak działo
włączyłem na minimum szczegółowości
i już mi chodzi jak marzenie, no prawie
  • images.jpg
diego19,
Bo Piranha Bytes chcieli szybko wydać jakiś hit , gdyby tą grę robili sami kolesie z joowood to pewnie miała by ze dwa razy mniej błędów:)
tomson,

Użytkownik diego19 dnia Mar 26 2007, 01:51 PM napisał

Koleś na średnich detalach to na takim kompie nie pograsz , nie mówię że to kompa wina tylko tych co robili gothica weś na minimum i se pograsz . Atak wogóle czemu nazwałeś ten temat"dni lecą mi kilka na sekundę"?

[post="56908"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


ponieważ gra chodzi mi wtedy ze 2 razy szybciej i dni i noce oraz wszystkie możliwe zmiany pogody;) chciałem to naprawić i pojawił się kolejny problem dzieje się tak samo jak pisałem wcześniej z tym że bez udziału dnia mam bez przerwy noc;) PS: CZEMU ONI WYPUSCILI TEGO GOTIKIA Z TYLOMA BŁĘDAMI;(((((
Bezimienny Michał,
Ja mam taki sam sprzet tylko procesor athlon 64 3500+ i ja se gram na maximum a jezeli jest jakis problem z predkoscia to zawsze mozesz zajzec do tematu : szybszy gothic - osobiscie napisalem co nalezy zmienic, ale gothic praktycznie zawsze sie bedzie troche ciac, gdyz to wina tworcow gry.
Ranger,
Nie przesadzaj:P Ja mam podobną kartę i RAM(tylko procesor lepszy) i gram sobie na maksymalnych(czasem się przytnie)
diego19,
Koleś na średnich detalach to na takim kompie nie pograsz , nie mówię że to kompa wina tylko tych co robili gothica weś na minimum i se pograsz . Atak wogóle czemu nazwałeś ten temat"dni lecą mi kilka na sekundę"?
tomson,
mam problem z gotikiem mam 1024 mb ram gf7600gt i athlona 3800 x2 tylko ze windows jest 32 bitowy a nie 64 mozy to być jakiś problem???gram na sredniej grafice i bez przerwy mi się zacina....co mam z tym zrobić????

Edit nazwy tematu.
Wczytywanie...