droga_szamana_5

Cechy - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Beron Heavyhand,
xD Plusy w broniach są odnośnie rzutów kostką na trafienie przeciwnika, a nie dodaje to siły. To byłoby zbyt potężne w tedy... jak broń ma jakiś plus, to jest od dodawany do trafienia, nie do obrażeń. Chyba, że tak pisze w opisie broni. Ale to nie dodaje do siły, tylko do samych obrażeń jak już
Pamiętaj: rzadko są przedmioty wdzianie, które ingerują w cechy. Jak coś ma plus, to do umiejętności, czy coś w ten deseń. Czytaj opisy przedmiotów zresztą, to tam jest napisane wszystko idealnie.
Gambit23,
Ja mam takie pytanie odnośnie cech: Jaki jest ich limit? Bo myślałem że nie ma limitu ale jak daje mojemu krasnalowi z siłą 24 bronie, jedną +1 do siły w drugą ręke +3 do siły a siła nadal 24. Błąd? A może limity istnieją?

EDIT: Odkryłem nową ciekawą rzecz, mianowicie wg mojego icewind'a wartość siły nie może przekroczyć 24, ale za to mądrości może być 29 ale nie wiecej, tak samo zręczności może być 29 i wyżej podnies sie nie da, ni przedmiotami ni brońmi. Bez sensu bo np krasnalem z obecnym zestawem broni i artefaktów miałbym coś w granicach 30. Za to kapłan miałby koło 31 madrości.
Gość_Olorin*,
Tak, będziesz mógł co 4 poziomy zwiększyć jedną cechę o 1 :]
Yale'mallis,
Czy wraz ze zdobywaniem poziomu będe mógł zwiększać swoje statystyki, takie jak siła, charyzma itd.?? Jeśli tak to ile i co jaki poziom?
Wczytywanie...