problem ze skrzyniami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Raphagorn,

Użytkownik Łowc@ dnia Mar 24 2007, 09:03 PM napisał

Są też skrzynki w których zawsze łamią się wytrychy - musisz mieć klucz

[post="56806"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Już o tym napisałem:

Użytkownik Raphagorn dnia Mar 24 2007, 08:42 PM napisał

Istnieją jednak skrzynie, których nie da się otworzyć bez odpowiedniego klucza - w tych właśnie skrzyniach wciśnięcie i strzałki w lewo, i w prawo, kończy się niepowodzeniem i ewentualnym złamaniem wytrycha.

[post="56802"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Ranger,
Są też skrzynki w których zawsze łamią się wytrychy - musisz mieć klucz
Raphagorn,
Musisz zrobić odpowiednią kombinację strzałek w lewo i prawo. Każda zamknięta skrzynia ma przypisaną pewną kombinację, którą musisz odkryć. Kombinacje wklikujesz przytrzymując Ctrl i wciskając po kolei strzałki. Jeśli wciśniesz złą strzałkę, musisz zacząć od nowa, w dodatku możesz połamać wytrych (im masz wyższy poziom w otwieraniu zamków tym szansa na złamanie wytrycha jest mniejsza). Jeśli raz już otworzysz jakąś skrzynię, później nie będziesz już musiał wpisywać kodu.
Istnieją jednak skrzynie, których nie da się otworzyć bez odpowiedniego klucza - w tych właśnie skrzyniach wciśnięcie i strzałki w lewo, i w prawo, kończy się niepowodzeniem i ewentualnym złamaniem wytrycha.

Tak więc życzę szczęścia w przyszłych włamaniach
Małysz01,
chodzi mi o to że nie mogę otworzyć skrzyń zamkniętych na kłódkę pomimo tego że mam wytrychy a otwieranie zamków mam na 50% adept jak chcę ją otworzyć to naciskam Ctrl+lewo lub prawo ale wtedy wytrych się łamie co robić żeby otworzyć skrzynię ??????????
Wczytywanie...