Jak dostać się do klasztoru... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
No niezły sposób ale ja wole tam wejść uczciwie.
Ulu-Mulu,
Nom niezły sposób ale i tak skoro nie chcą was normalnie wpuścić to wchodząc sposobem i tak nie macie co tam robić
Gość_Grzegorz Nowak PL*,
mi się udało to już 2 lata temu lecz nie mogłem wyjść z klasztoru

P.S.:Jeśli jesteś strażnikiem to kololeś pilnujący tych skrzyń(koło sklepu matea)jeśli mu powiesz że masz pozwolenie to cię wpuści
adamkamis,
Co do tematu głównego -> Dobra droga do klasztoru jest koło.... CZARNEGO TROLA skręcasz w lewo koło Grimbald'a i idziesz przez góry, tylko uważaj bo tam są błędy i czasami możesz spaść gdy dojdziesz do klastoru spróbuj wskoczyć na dach ;]

A co do Magazynu za sklepem Matea już tam kilka razy wskakiwałem trzeba wziąść jedynie dobry rozbieg ;]
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia czw, 14 lut 2008 - 16:24 napisał

A ja powiem coś na temat zbroi skórzanej Nie lepiej się zakraść w nocy do domu Zurisa podwędzić zawartość skrzyni i uśpić strażnika? W NK są ubrania szczególnie fajne jest białe rękawy

A tak przy okazji ktoś wie jak sie wydostać ;] Bo jakoś nie mam pomysłów ;] A całej wieczności nie chce tam zostać ;]


spróbuj przeskoczyć przez murek
Jak co to kup drugi zwój(ale to musi być przed wejściem) i znowu uśpij strażnika
Pyjak,
A ja powiem coś na temat zbroi skórzanej Nie lepiej się zakraść w nocy do domu Zurisa podwędzić zawartość skrzyni i uśpić strażnika? W NK są ubrania szczególnie fajne jest białe rękawy

A tak przy okazji ktoś wie jak sie wydostać ;] Bo jakoś nie mam pomysłów ;] A całej wieczności nie chce tam zostać ;]
diego13,
Ja tez o tym wiedziałem sposobie wejscia do klasztoru nie jest łatwy ale dobry.................
Tyrael,
może i ktoś to już zna to co teraz powiem ale skoro w tym temacie tego nie było to chyba nie zaszkodzi
ja zawsze nastawiałem się bokiem na bramę i klikałem D wtedy strażnik który czy tam pilnuje tych skrzyń czy bramy chcę z tobą porozmawiać ty nie puszczasz D i kiedy jesteś po drugiej stronie bramy lub magazynie to puszczasz D i gadasz z nim potem kończysz rozmowę i już jesteś po drugiej stronie bramy czy tam w magazynie

niestety screen'a nie mogę dodać bo nie bardzo umiem
Syha,

Użytkownik Verthogh dnia sob, 24 mar 2007 - 18:59 napisał

Potem najtrudniej jest tylko wspiąć się po kolumnie, trzeba się naskakać, żeby w końcu się udało.

[post="56792"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W cale nie jest to takie trudne jeśli wie sie w które miejsce trzeba wskoczyć ( mi sie na tą kolumnę udało sie wskoczyć za pierwszym razem )
Verthogh,
W Gothicu szybkość biegu nie ma chyba nic wspólnego z długością skoku (tj. nie ma różnicy między skoczeniem z miejsca a z biegu), ale spróbuję

[EDIT:]

Udało się

[EDIT:]

Znalazłem jeszcze jedną ciekawą rzecz:
1) Wyjdźcie z Khorinis południową bramą.
2) Zaraz za tym mostkiem po prawej będzie takie drzewo.
3) Stańcie obok niego, po prawej (patrząc od bramy; inaczej mówiąc, po tej stronie, która jest bliżej muru).
4) Wyjmijcie łuk lub kuszę.
5) Strzelcie w tego strażnika miejskiego, który stoi po lewej (tego bliżej was, bruneta )
6) Gdy już będzie biegł w waszą stronę, nadal w niego strzelajcie.
7) Teraz ten drugi strażnik (blondyn ) powinien, spadając z mostku, przez przypadek walnąć mieczem drugiego strażnika.
8) Obaj zaczynają się bić
Zobaczcie też, co się stanie po odbiegnięciu kawałek, a potem po powrocie
Briam,

Użytkownik Verthogh dnia Apr 29 2007, 12:14 PM napisał

Już tak próbowałem, ale jeszcze nigdy nie udało mi się nie spaść, skacząc na dach tego sklepu Mattea.

[post="60009"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Trzeba sie rozbiec, może wydawać się to niemożliwe na tym ciasnym murku ale jednak jest. Po rozbiegu gwałtownie skręcamy w kierunku dachu i skaczemy. Jeśli dobrze pójdzie to za 3 razem wyjdzie
Verthogh,
Już tak próbowałem, ale jeszcze nigdy nie udało mi się nie spaść, skacząc na dach tego sklepu Mattea.
Briam,

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Apr 29 2007, 09:28 AM napisał

Ale te ubrania obywateli są chyba tylko w nocy kruka.Bo jak grałem w Gothic 2 to tam była zbroja Skórzana a 2 skrzynia była zamknięta.A w nocy kruka były tam 3 stroje obywatela.

[post="59976"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Na to wychodzi bo ja gram w wersje Gold czyli z dodatkiem, ale mimo wszystko takie skórzane wdzianko przydaje się na początku gry.
Jeździec Apokalipsy,
Ale te ubrania obywateli są chyba tylko w nocy kruka.Bo jak grałem w Gothic 2 to tam była zbroja Skórzana a 2 skrzynia była zamknięta.A w nocy kruka były tam 3 stroje obywatela.
Briam,
Skórzana zbroja w koronis, ta której pilnuje strażnik koło wejścia do górnego miasta. Wystarczy obejść dookoła budynek obok, wspiąć się na murek za nim, wskoczyć na dach wcześniej wymienionego budynku (to był chyba sklep Matea ) a z niego zeskakujemy do magazynu pilnowanego przez strażnika. W skrzyniach jest kilka ubrań obywateli i skórzany pancerz który jak dobrze pamiętam kosztuje jakieś 250 monet. Wspaniała niespodzianka na dobry początek
Verthogh,
Nie ma za co

PS. Poszukam czegoś nowego.
Diego158,
Ja też w to wierze. Udało mi się za 5-tym razem Dzięki za pomysł.
Verthogh,
Poszukaj w necie to na pewno znajdziesz

PS. A o co ci chodziło z tą skórzaną zbroją? Jak ją można zdobyć?
Briam,
No no, a ja się zastanawiałem jak obrobić klasztor. To teraz czerwoniaki się zdziwią xD xD
Podobny patent jak ze zdobyciem skórzanej zbroi są jeszcze jakieś ciekawe sposoby na "ominięcie" przeszkód takich jak ta ???
Shade,
Mi też sie udało i sam to odkryłem nie znając jeszcze tej str :-)
A i tak jest bardzo łatwo wejść!!
Wczytywanie...