Halloweenowe Awatary - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Mówi się "Cthulhu".
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Tak ogólnie to Haloween to święto szatana, wiecie?
Medivh,
Mnie początkowo ujął Tokar, ale później pojawił się Tig ze swoim avatarem i to na niego oddaję głos

Cytat

Oddaję głos na Meda, Wreszcie zmienił tego pedalskiego chomika w coś przerażającego. Czyżby nasz kochany Med wkroczył w okres dojrzewania?


Sam jesteś... chomikiem To tylko rysunki, w rzeczywistości Totoro jest kochany
Vitanee,
To kiedy wyniki? xD
Wiktul,
Nie, żebym chciał być złośliwy, ale patrząc na tego, nieco Shrekowego, Tokara, to... Aż chciałbym go przytulić
Tig,
A dziękować Mnie ujął pod serce kotek Evriny, choć nie jest bardzo straszny. Przez dynię Vitanee faktycznie się lekko wzdrygnąłem, ale to cios poniżej pasa Hmm, patrzmy dalej.. *spaceruje galerią strachów* Ati, bardzo artystycznie.. Tamc mnie straszy, bo przypomina mi świetlicę z sześciolatkami na praktykach w szkole, brr. Wiktul i Krzyslewy idą posępnie ramię w ramię.. Ty ma plus za Quaggana, zwłaszcza że kojarzy mi się ze strasznym 404.. Matt nie musiał się nawet przebierać, podobnie Sazanka, co też się liczy.. Hassan z czachą, uroczo.. Charon, powiedziałbym, kultowo.. Cou klasycznie, jak to ładnie Wiktul ujął, jest trochę straszny.. Lio nastrojowo-dyniowy, ładnie.. Kucyk Withorda mówi sam za siebie.. Tokar przyjemnie krwawy i wilkołaczy.. a Med mroczny i jeszcze bardziej krwawy.

Ach! Nie oddaję głosu (na razie), wszyscy jesteście strrrasznie piękni!
Tamc.,
Oj taaaam. Tak naprawdę podobają mi się cycki Tiga.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Oj, trupku, trupku... To się nazywa ,,masochizm".
Jak dla mnie najstraszniejszy jest avek Hassana .
Tamc.,
Tamc.
Ati,
A wygląda jak Care Bear z antenką
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia sobota, 2 listopada 2013, 12:32 napisał

Oddaję głos na Lionela. Nie wiem, co to za postać na czerwonym tle, ale wygląda fanie


Może i ja nie przeczytałem "Wieśka", nie potrafię wymówić Cthulthu%$^&#, ale serię "Final Fantasy" znam od podszewki i to coś,to nie kto inny, jak przedstawiciel słodziasznych moogle, nieuki .
Withord,
Tokar +1
krzyslewy,
Oddaję głos na Lionela. Nie wiem, co to za postać na czerwonym tle, ale wygląda fanie
Wiktul,
A ja bardzo lubię to Courunowe, klasyczne coś Ma dużo macek. Choć biała Buka Taja też niczego sobie
Lionel,
Mój głos idzie na Vit, bo brak internetu to mój największy koszmar. A już brak dosepu do niego przez najbliższe 24h to piekło.
Ranger Krzyś,
Oddaję głos na Meda, Wreszcie zmienił tego pedalskiego chomika w coś przerażającego. Czyżby nasz kochany Med wkroczył w okres dojrzewania?
Charon,
A mnie najbardziej zaimponował Tokar
Vitanee,
Mój głos oddaję na Ati.
Lionel,
Świat nie jest jeszcze gotowy na więcej niż jednego Lio... To za dużo zajebistości na raz.
Ati,
I co? Jakiegoś głosy na upatrzone avatary, czy każdy będzie tylko prężyć pierś licząc, że to na niego padnie?

Btw, mieszkam obok Powązek i po Wszystkich Świętych mam niesamowity widok z okna - ogniki między drzewami, naprawdę robi wrażenie
Wczytywanie...