Sprzęt a Fallout plus - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

lukasz666,
Jednak nie mam pomyliłem strony na podobnej byłem ale już wszystko mam.
Algernon,
Masz konto zalozone tam ? :>
lukasz666,
Już sobie proadziłem znalazłem ciekawy modzik A co do tamtej strony to nie mogę założyc nowego tematu nie wiem czemu.
Algernon,
Hmm jeśli szukasz modów to zapraszam na stronę - fallout-corner.pl Tam Ci pomogą. Swoją drogą tu to raczej nasza Falloutowa społeczność nie jest zbyt duża.
lukasz666,
Akurat Fallouta 3 mam orginalną wersję Więc jak pomożecie?
Chciałbym zacząć przygodę z Falloutem 3 ale szukam ciekawych modów które wzbogacą grę bardziej ją urealnią, będzie dużo trudniejsza, ciekawsza, odzwierciedlą klimacik który był w poprzednich częściach, głębszy klimat, inteligentniejsi NPC a nawet fajnie by było jakbym znalazł mod który otworzył mi opcję spania, picia , jedzenia tak jak to było w New Vegas Jestem Hardkorem świetny dodatek i wiele wiele tego typów Jeżeli ktoś gral w fallouta z takimi modami to niech mi pomoże! Nie szukam badziewia! Znalazłem jedną ciekawą stronę ale jest tam wzmianka o modach które działają tylko w wersji angielskiej a to nie dobrze bo mój angielski jest słaby.
Algernon,
Sciągnąłeś powiadasz... Do F3 lepiej pobierz demo. Jeśli Cię zadowoli KUP sobie to. Np. na Allegro możesz za dobrą cene wyrwać tą grę. I wiedz jeszcze jedno iż jeśli sobie ją spiracisz to tutaj niestety Ci nie pomogą. Więc zachęcam do kupna i pozdrawiam
lukasz666,
Witam.
Mam problem a mianowicie zagrałbym sobie w Fallouta 3 ale nie jestem pewny czy mi pójdzie wcześniej ściągnąłem New Vegas ponoć jest lepszy ale niestety za słaby sprzęcik mam może kiedyś

Procesor: AMD Athlon 64 procesor 3200+ 2.01
Ram: 3 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GT/GTO

Jeżeli jest jakaś szansa to polecacie do niego jakiś dodatek a może jest mod na Jestem Hardkorem tak jak jest to w New Vegas? Chodzi mi o to żeby gra była bardziej rozbudowana i ciekawsza.
Wczytywanie...