Problem z gothicem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Xardas 2006,
A kiedy sie skonczy??
Ranger,
Nie ciesz się za jakiś tydzień znowu zacznie
Xardas 2006,
No dodalem 512ram. To dam ok i zobacze.Ale ja juz mam to chyba tydzien a gothic pluje sie o to tak szybko od wczoraj:/

[Dodano po chwili]

Wciskam ten enter i nic Hmm dziwne ale jak wczytalem drugi zapis to czegos takiego nie bylo .Moze powodem bylo to ze pierwszy zapis jest po oswobodzeniu Al Shedim i po oczyszczeniu swiatyni i po zabraniu szaty i a zapis jest w momecie kiedy 3 koczownikow sie leje ze szkieletem i chyba to byl powod!!!A wczesniejszy zapis byl przed oswobodzieniem Al Shedim.
Tak czy owak narazie gothic sie nie pluje
Bezimienny Michał,
Pytanie brzmi czy zmieniales cos w komputerze np wymieniales karte graficzna lub ram ? ja juz mialem na czarnym tle ten komunikat gdy wlaczalem gre po tym jak se dokladalem kostke ramu ale wcisnolem enter w tym komunikacie i bylo ok
Xardas 2006,
Witam mam taki problem ze jak włanczam grę to mam napis gothic 3 i wczytuje poprzednia zapisana grę zdążę tylko zlikwidować pasek szybkiego użytku (żeby go nie było)nagle jest czarny obraz i potem wyświetla taki komunikat "where is the guru??" nic nie mogę kliknąć wiedz daje menadzer zadań i zakończ zadanie tak w kolko I cały czas sie wylacza (to jest drugi raz jak przechłodzę G3 i za pierwszym razem tak nie było )
HHHHHHHHHHEEEEEEEELLLLLLLLLPPPPPPP!!!!!!
Wczytywanie...