Pomoc w optymalizacji! pilne! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bezimienny Michał,
Masz na mysli wszystko na minimum w pliku ini ?
diego19,
Mój sprzęt to:
AMD Athlon 3000
GE FORCE FX 5500 128
512 RAM DDR
Gothic chodzi mi średnio zaraz sobie wezmę wszystko na minimum i zobaczę jak będzie mi chodziło:):)


[Dodano po chwili]

A więc wziąłem wszystko na minimum(rozdzielczość też bo miałem 1024 na ileś tam) i gothic chodzi jak tal lala aż sie zdziwiłem , pomyślałem sobie:na takim sprzęcie jak mój? byłem kompletnie zaskoczony teraz aż sie chce grać:):):)
dawidosa,
Podczas grania gra często sie zacina na jakieś 10s mam średnio 13fps a optymalizować g3.ini nie umiem:]
Jeśli mógł ktoś mi podac konfiga do mojego sprzętu z góry dziękuje!

Intel Celeron 3.2
radeon x1650pro 256mb
512ram
Bezimienny Michał,
Co do konfiguracji Gothica.
O wiele lepiej ustawiac samemu. i Tak - textury mediumhigh! - bo low/medium tak samo szybko sa obslugiwane (wiec nie wlaczac, bo wygladaja koszmarnie!), chyba ze ktos walczy na gf5200fx. cienie - mozna wylaczyc, te od pochodni i tak dzialaja. Po dopasowaniu ustawien zwyklych, duza daja dwie opcje dot. renderingu tenenu i sfery ktora skanuje obiekty dynamiczne jak npc czy zwierzeta.

Sfera odpowidzalna za pojawia sie widocznych rzeczy i ich dzialanie to:
Entity.ROI=4000.0 (default)

na kartach pokroju 7900GX2 i procku core2 czy silnym amd mozna dac na 8000, na 7900gs np. na 6000. poexperymentowac. jezeli komus za bardzo tnie - moze obnizyc np. do 3000

dwa kolejne:
Render.DOFStart=1000.0
Render.DOFEnd=4000.0 (default)

na dobrym kompie i procku mozna dac 12000, i ew. modyfikowac w dol nawet ponizej 4000 jezeli za bardzo tnie.

te 2 parametry sporo zmieniaja w szybkosci gry, o wiele wiecej niz przelaczanie textur czy cienii. textury zostawiac koniecznie, bo roznica w szybkosci zadna, w wygladzie ogromna.
maly07,
wiem ze mam slaba karte graficzna ale niestety musze cie zmartwic bo mi gothic chodzi.
troche sie przycina i dlatego chce jakies sposoby na przyspieszenie go!!!!!!!!!!!!xD
DeBe,
nie sądzę żeby na twoim kompie działał gothic, nawet z tymi trikami, masz za słabą przede wszystkim grafike
maly07,
czy moglby mi ktos mi napisac jakies tricki do optymalizacji gothica 3 .
moj sprzet:
karta graficzna : Geforce Fx5200 128 mb
ram : 512 DDR
procek : AMD sempron proccesor 2500+

z gory dziekuje:)
Wczytywanie...