problem z bardem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LIRAEL,
a to dziwne trochę....a w jakiej zbroi chodziłeś?u mnie bardem nie było problemu nigdy fakt że tych czarów nie ma akurat za dużo bardziej go wykorzystywałem do śpiewania ale w sumie szkoda tych paru ulepszonych niewidzialoności albo cieni...
Zeal,
charyzme miałem wymaxowaną a pomimo to dalej nie mogłem rzucać czarów
LIRAEL,
z tego co pamietam to u barda za czary odpowiada charyzma!! wiec jezeli nie masz powyżej 14 to sobie nie poczarujesz bardem raczej....chyba że faktycznie jakiś bug w grze..z tego co pamiętam to u barda za czary odpowiada charyzma!! wiec jeżeli nie masz powyżej 14 to sobie nie po czarujesz bardem raczej....chyba że faktycznie jakiś bug w grze..
Zeal,
spatchuj grę nie wiem jak tobie ale mi to pomogło bo u mnie też ten błąd z bardem występował
DeBe,
Nie, to chyba nie to. grałem już wcześniej w gry D&D i wiedziałem co jest potrzebne do rzucania czarów, poz tym czytałem opis każdej cechy, umiejętności itp. Wkurzyło mnie to bo musiałem w pewnym momencie wymienić tego barda na czarownika bo na co mi taka łajza, na szczęście reszta postaci nie była jeszcze zbyt zaawansowana poziomowo
Dasaka,
Sprawdź w instrukcji (albo w grze) jaka cecha odpowiada za czary barda. Bo IWD II to już 3. Edycja D&D.
Ja kiedyś stworzyłem paladyna, ale pomyliłem się i zamiast ustawić mu wysoką mądrość (która odpowiada za czarowanie), ustawiłem wysoką inteligencję. I moja postać wtenczas także nie mogła czarować, miała ikony czarów szare.
DeBe,
u łowcy jednak to aż tak bardzo nie boli, ale bard czaruje nieźle, a jak tego nie potrafi to nic mi po nim
Medivh,
Miałem taki sam problem z łowcą Grałem trzy razy, trzy razy miałem go w drużynie i nigdy nie działały u niego czary. Nie udało mi się tego rozgryźć
DeBe,
nie sądzę żeby chodziło o zbroje, bo brałem kilka, lekką, ciężką a nawet bez zbroi próbowałem
Tokar,
Primo - używaj słownika forumowego (takie fikuśne "sprawdź pisownię" nad polem gdzie piszesz wiadomość) to nie boli
Secundo - jaką zbroje obecnie nosi twój bard ?
DeBe,
mam barda w dróżynie, ale nie moge nim rzucać czarów, o co chodzi? ma zapamiętane czary w księdze, odpoczywałem, ale jak biore okienko z magią to są one zaciemnione i wraz nie moge ich użyć
Wczytywanie...