problem z wejściem do dzielnicy handlowej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
I dla tego właśnie trzeba często robić save'y na różnych slotach...
alark,
kurde probowalem podmienic plik z lokacja z poprzedniego zapisu jak jeszcze obszar dzialal ale nic sie nie zmienilo... te wspomniane pliki mam wszystkie.
Lionel,
Spróbuj, się przekonasz.
alark,
widziałem to ale przeczytaj że nie o to samo chodzi. w tamtym temacie jest problem z wczytywaniem obszaru i wywalaniem z gry a u mnie jest problem z brakiem tego obszaru...
alark,
właśnie nie mam... jakby ktoś miał pomysł co można zrobić to proszę o info...
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Może wczytaj save'a sprzed kilkudziesięciu minut/ kilku godzin i spróbuj jeszcze raz.
alark,
no właśnie w tym rzecz że jestem w dokach(bo tam się zaczyna w karczmie) i nie mogę z tej dzielnicy wyjść... aha i jeszcze jedno bo gdzieś poczytałem że powinien się do mnie dołączyć teraz Sand ale nie ma go ani w karczmie ani w sklepie(chyba że to jeszcze nie w tym momencie ma dołączyć)
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Może idź do portowej (tak to się nazywa?) i od niej dopiero do handlowej.
alark,
witam. mam problem z wejściem do dzielnicy handlowej. dostałem od członka dziewiątki z neverwinter quest w którym jestem oskarżony o morderstwo i muszę iść do straży miejskiej do dzielnicy handlowej, tylko że jest problem bo jak wchodze na mapę świata to nie mam nic(wiem ze nie mozna opuszczac miasta ale dzielnica handlowa chyba tam powinna byc?). nie wiem czy to jest błąd gry czy w jakiś inny sposób mam się teraz przemieszczać. bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam
Wczytywanie...