Mały problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

Użytkownik DragooN dnia pią, 27 lip 2007 - 11:38 napisał

Hejo! Mam mały problm...przeglądałem pliki NwN 2 ale nigdzie nie mogę znaleźć pliku z save'm. Gdzie on jest?

[post="76628"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




W "Moich Dokumentach" - domyślnie na dysku C.
Gość_DragooN*,
Hejo! Mam mały problm...przeglądałem pliki NwN 2 ale nigdzie nie mogę znaleźć pliku z save'm. Gdzie on jest?
darksamurai,
Pomyliło mi się, pisałem wtedy na szybko... chodziło mi o reinstalkę gry. Mój błąd.
Iluvatar,

Użytkownik darksamurai dnia Mar 16 2007, 05:26 PM napisał

Cóż... a reszta sobie już poszła, czy któryś nadal stoi tam, gdzie stał? Jak poszli już, a jest niezaliczone, radzę, co jest podstawą, skopiowac saveąz i zrobic reinstalke systemu.

[post="56295"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Reszta juz poszła Tylko po co reinstalke systemu
darksamurai,
Cóż... a reszta sobie już poszła, czy któryś nadal stoi tam, gdzie stał? Jak poszli już, a jest niezaliczone, radzę, co jest podstawą, skopiowac saveąz i zrobic reinstalke systemu.
Iluvatar,
Nie wiem którego mu nie zaliczyło
Jeżeli chodzi o tego martwego to klikał na niego i było coś tam ze przynajmniej zginął w walce (krasnolud skomentował )
darksamurai,
Hmm... a których mu zaliczyło? Bo jak nie zaliczyło mu tego martwego, to może dlatego, że tam chyba trzeba kliknąć na niego i pewnie nie kliknął.
Iluvatar,
Witam
Mój kolega ma problem (ja tez miałem z tym problem) z przyłączenie się komendanta Fortu Lock tylko że znalazł przyczynę tego błędu.
Otóż przed wyjściem z krypty komendant chce aby odnaleźć jego ludzi. Teoretycznie wszystkich znajduje (jeden martwy) ale w dzienniku jest napisane że odnalazłem tylko 2 z 3 i że jeden wciąż znajduje się w krypcie (mam go odnaleźć) :]
Macie pomysł jak sobie z tym poradzić? (on nie ma oryginała i nie zaktualizuje sobie tak jak ja )
Wczytywanie...