Logram i emisariusz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

PanasMCJ12,
Elooos !! Widzę że nikt konkretnie ci nie odpisał .
Więc tak TEN SZTANDAR to nic INNEGO JAK DZIENNIK który jest w Skrzyni koło biurka Alchemika nie opodal celi w której jest zamknięty Emisariusz Pozdrawiam
Gość_*,
Dziękuje Ci bardzo dobry człowieku idę sprawdzić dzięki jeszcze raz :]
Darnok Smith,
Śpieszę.

Jeśli wziąłeś już materiały, (jeżeli nie, to je podnieś) wyjdź z jaskini i idź do głazów, które blokują dalsza drogę. Na miejscu wywiąże się rozmowa z towarzyszami, po której będziesz wiedział, co robić dalej.

Miłej gry.
Gość_*,
Witam ja mam problem również w tym zadaniu, mianowicie muszę dostać się do siedziby "kościożujców" i zawrzeć z nimi układ. Droga do ich siedziby jest zastawiona skałami, poszedłem dookoła i znalazłem jaskinię w której są trolle, doszedłem do końca i jest wielka hałda rudy i jakieś materiały wybuchowe. nie wiem co zrobić, a w zasadzie jak ich użyć. Proszę o rychłą pomoc. z góry Dzięki
Ammon,
Gdy zabijesz Lograma musisz udać się w głąb jaskini (przez drzwi). Pod koniec następnego poziomu jaskiń spotkasz Kapłana Cienia z obstawą, a po pokonaniu ich wyważasz bądź otwierasz wytrychem (jeśli w drużynie jest łotrzyk) drzwi, a wtedy spotkasz prawdziwego emisariusza.
Gość_Guest*,
ten emisariusz to jest u Lograma the Eye.... coś tam dalej czy gdzie?
Metatron24,
Ten Emisariusz, którego uwolniłeś, był fałszywym i spotkasz go później na swojej drodze gdy Cię zaatakuje.
Musisz iść dalej w głąb jaskiń i tam znajdziesz prawdziwego Emisariusza oraz Przywódcę Orków
Pozdrawiam i życzę powodzenia
darksamurai,
Może to błąd gry? Sztandar bojowy Lograma powinien być przy jego zwłokach(tak mi się przynajmniej wydaje), a emisariusz trochę dalej. Musisz porozmawiać z emisariuszem, i kiedy zaktualizuje ci się dziennik to ruszać do Old Owl Well. Ja takich problemów nie miałem...
dzefrej0,
a więc, uwolnilem emisarjusza,wygilem wszystkich orkow,dowodca w studnii gada ze mam znaleźc tego emisariusza i mam znależć jakisz sztandar logama, gdzie jest ten sztandar i gdzie mam isc zeby znaleźć jeszcze raz tego emisariusza??


z góry thnx
Wczytywanie...